x-kom hosting

Urządzenie Wielofunkcyjne Do 250zł

martin6230i
utworzono
utworzono

potrzebuje urządzenie wielofunkcyjne w cenie ok 250zł, głównie chodzi o to aby było ekonomiczne oraz aby tusze do niego nie kosztowały zbyt wiele. Pozdrawiam i prosze o podawanie linków z allegro

mikrus
komentarz
komentarz

jeżeli chcesz ekonomicznie i tanie tusze to odradzam takie wynalazki. lepiej już kupić dobrą drukarkę

martin6230i
komentarz
komentarz

potrzebuje urządzenie wielofunkcyjne, co myślicie o tym drugim podanym przez bamu, moze inne propozycje?

Evil
komentarz
komentarz

Witam

ja właśnie też szukam jakiegoś urządzenia wielofunkcyjnego do 250zł i znalazłem coś takiego:

http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=11...;_spl=&_ih=

co o nim myslicie??

Dobre są te sprzęty??

Kurzun
komentarz
komentarz

Evil - bardzo dobry wybór. Brother robi dobry sprzęt.

Evil
komentarz
komentarz

Aha, a czy będzie ona dobra też do tego, żeby od czasu do czasu drukować jakieś zdjęcia na papierze zdjęciowym ??

A czy te hp są lepsze, że zawsze wszyscy polecają urządzenia firmy hp??

Kurzun
komentarz
komentarz

Hp są dobre ale Brothery lepsze. Oczywiście, że zdjęcia wydrukujesz bo drukarka obsługuje papier foto.

Zarov
komentarz
komentarz

Mam dokładnie ten model w domu i nie wiem jak jest z zdjeciami na papierze zdjeciowym ale sprzet jest bardzo dobry.

A czy te hp są lepsze, że zawsze wszyscy polecają urządzenia firmy hp??

Firma. Polecają bo HP to znana i ceniona firma, ale nie zawsze to co oferują jest lepsze od mniej znanych firm.

Evil
komentarz
komentarz

No tak... czyli moja decyzja pada na Brother przy zakupie w najbliższym czasie kombajna ;)

Mysle ze bede zadowolony, bo słyszałem ze te drukarki są tanie w utrzymaniu...

Zarov
komentarz
komentarz

Tusze są duże i kosztują po 15złotych. Są 4 zbiorniczki czarny, niebieski, zolty i czerwony. Z czego czarny jest najwiekszy.

Evil
komentarz
komentarz

No to jeszcze lepsze rozwiązanie bo w przypadku gdy braknie np tylko czerwonego to nie musze kupować całego nowego kolorowego tuszu ;)

martin6230i
komentarz
komentarz

może i ten sprzęt jest bardzo dobry, ale ja prosił bym o podawanie kombajnów z firm znanych, np: hp. i najlepiej z linkami z allegro

Evil
komentarz
komentarz

czemu tak sie upierasz nad hp?? Przecież jak znana firma to nie znaczy, że wszystko robi najlepsze. Swoją drogą Brother staj się już tez bardzo znany.

tu masz tego samego kombajna tylko na Allegro:

http://www.allegro.pl/item252534444_brothe...v_realfoto.html

I w dodatku jeszcze taniej (ja wybrałem tamten sklep bo moge osobiście odebrać)

Zobacz sobie ile osób kupuje te drukarke...

martin6230i
komentarz
komentarz
czemu tak sie upierasz nad hp?? Przecież jak znana firma to nie znaczy, że wszystko robi najlepsze. Swoją drogą Brother staj się już tez bardzo znany.

tu masz tego samego kombajna tylko na Allegro:

http://www.allegro.pl/item252534444_brothe...v_realfoto.html

I w dodatku jeszcze taniej (ja wybrałem tamten sklep bo moge osobiście odebrać)

Zobacz sobie ile osób kupuje te drukarke...

Po pierwsze nie uparłem sie na hp, tylko na bardziej znaną marke. Ten brother ma aż 4 kadridze a ja wole 2 bo latwiej kupic i mniej problemu, po za tym gdzie ja dostane takie 4 kadridze? Musze doliczyc tez 4razy koszt wysylki. Po za tym jaka jest pojemnosc tych kadridzy? mała, a co za tym idzie często bedzie trzeba je wymieniac, a w szczególnoisci czarny. Na uirządzenie moge przeznaczyc 300zł (łącznie z kosztem wysyłki)

Zarov
komentarz
komentarz

Mała? Tzn jaka jest w HP wielkość tuszy?

Evil
komentarz
komentarz
Ten brother ma aż 4 kadridze a ja wole 2 bo latwiej kupic i mniej problemu, po za tym gdzie ja dostane takie 4 kadridze? Musze doliczyc tez 4razy koszt wysylki.

http://www.allegro.pl/item252345565_tusz_d...c_dcp_115c.html - za 4 sztuki czarnego tuszu 28.50zł z przesyłką...

http://www.allegro.pl/item252665118_20szt_...115c_310cn.html - 8x czarny tusz + 4x każdy kolorowy. W sumie 78zł za 20 tuszy....

Czy to jest drogo?? I czy trudno dostać te tusze??

Zdecydowanie nie... i nie trzeba płacić przesyłkę za każdy tusz...

martin6230i
komentarz
komentarz

to są zamienniki, a one nie są gorsze?(można je uzywać cay czas zamiast orginałow i nic sie nie dzieje?) czemu nikt mi nie zaproponował drukarek firmy epson, canon itp może jakieś inne linki kombajnów, mogą być równierz z brother, cena ok. 250zł

Kalim22
komentarz
komentarz

Ja notomiast polecam urządzenie które niedawno sam kupiłem, a mianowicie hp2180 i jak narazie jestem zadowolony.

Przykładowy link z allegro:

hp2180

Tutaj natomiast masz ceny tuszy :

czarny - 26zł

kolor - 36zł

martin6230i
komentarz
komentarz

mysle ze ten model hp bedzie gorszy od brothera gdyz: startowo ma 2 pojemniki po 5ml (malo), nie posiada czytnika kart ani lcd. A jakie pojemnosci startowe ma ten brother? i czy zamienniki mozna stosowac caly czas bez uszczerbków na "zdrowiu" kombajna?

Evil
komentarz
komentarz
i czy zamienniki mozna stosowac caly czas bez uszczerbków na "zdrowiu" kombajna?

Też by mnie to bardzo interesowało. Czy zamienniki można stosować cały czas zamiast oryginalnych bez "psucia" kombajna?

mysle ze ten model hp bedzie gorszy od brothera

Też tak myśle, ale ciekawe jak jest z jakością drukowania. W której drukarce jest lepsza jakość...

Kurzun
komentarz
komentarz
Też by mnie to bardzo interesowało. Czy zamienniki można stosować cały czas zamiast oryginalnych bez "psucia" kombajna?

Ja z oryginalnych tuszy korzystałem tylko raz - jak były od nowości. Teraz już od 2 lat korzystam z zamienników i działa bez zarzutu.

W której drukarce jest lepsza jakość...

Brother.

Evil
komentarz
komentarz

No to decyzja już chyba padła na stałe... chyba, że ktoś jeszcze poda jakieś ciekawe sprzęty...

martin6230i
komentarz
komentarz

ja tez już chyba wybrałem, prosze jeszcze o odpowiedz jakiegos 'fachowca" w sprawie zamienników bo to mnie martwi. Jak myślicie, opłaca sie dołożyć 50 zł i wziąść nowszy model, a mianowicie dcp-130c. Czy tusze są rówmnie tanie i ekonomia też, i czym one sie różnią (c115 i c130)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.