x-kom hosting

Aktualizacja Biosu Płyty Głównej

piotr3161
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!!!

Nie mam stacji dyskietek i nie wiem jak aktywować bios w inny sposób :( pomocy!!

pozdrawiam!!!

EDIT:

Wydaje mi się że chodzi o aktualizację BIOS-u a nie aktywację

olej3232

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Yyy nie wiem co może mieć stacja dyskietek wspólnego z BIOSem... Wiele nowych komputerów już w ogóle nie jest wyposażanych w napędy FDD i jakoś działają :P Mógłbyś dokładniej opisać sprawę?

piotr3161
komentarz
komentarz

potrzebuje aktywować mój bios a z tego co wiem to przez dyskietkę tylko można ...??? jakie są jeszcze inne sposoby??

luq
komentarz
komentarz
potrzebuje aktywować mój bios

"Aktywować" czyli co masz na myśli??

Aktualizować??

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o aktualizację, to dość często można ją zrobić z poziomu Windowsa. Podaj nam nazwę płyty głównej i napisz, czy to właśnie o aktualizację (a nie "aktywację") Ci chodzi.

piotr3161
komentarz
komentarz

aktualizacje ;p płyta stara :(.............. 650B-ATX rev:1.1

olej3232
komentarz
komentarz

Ta płyta nie jest już wspierana przez producenta, BIOS możesz znaleźć na serwerach FTP, ale wątpię że Ci się uda. Update przeprowadzisz wyłącznie przy pomocy stacji dyskietek!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.