x-kom hosting

Dlaczego uciekam

Igorrodz
komentarz
komentarz

A pisałeś w tej sprawie do administracji/moderacji via PW? Dyskutowałeś o problemie? A może założyłeś coś podobnego jak ja kiedyś o dziale ZK? :cfaniak:

...bo najłatwiej jest pójść sobie :E

cubeaim
komentarz
komentarz (edytowane)

Praca którą tutaj wykonywałeś (jeśli uciekasz to w charakterze słów pożegnalnych to ujmę) do miłych nie należała i faktycznie w ekipie wyróżniony byłeś.

Igorrodz
komentarz
komentarz

To może napisz nowy poradnik i zamieść na forum (po korekcie/akceptacji kogo trzeba ;)) a stary się po prostu usunie? Aby pomagać nie trzeba być rangistą.

sUb
komentarz
komentarz

Według mnie powinieneś być HelpDesk-iem (ale tak jak napisałem według mnie, to decyzja administracji i reszty rangistów, ja się w to nie mieszam)

  • Dobra wypowiedź 1
naekana
komentarz
komentarz

[quote name='squonk' timestamp='1323208349' post='1391556'] Ponieważ nie zostałem wymieniony przez administrację forum do pomocy (lub jako moderator forum Bezpieczeństwo) informuję zwykłych użytkowników aby nie szukali tutaj żadnej pomocy jeśli chodzi o dział Bezpieczeństwo. [/quote] Ideą tego forum jest pomoc bezinteresowna, nie pomagamy dla rang, plusów czy innych odznaczeń. Nikt też nikogo nie zmusza do tego, by zaczął pomagać - z reguły to sam user decyduje się wypowiadać na tematy go interesujące... Natomiast nikogo jeszcze w historii tego forum nie wyróżniono za impertynenckie domaganie się rangi za pomoc dobrowolnie udzieloną użytkownikom, jakby ta ranga miała być za tą pomoc jakąś zapłatą (?) Próba szantażu też nie jest pożądanym zachowaniem potencjalnego kandydata na rangistę. Obierając taki kierunek działań, osiągasz efekt odwrotny do zamierzonego.

Twoje wypowiedzi w tym tonie znamy też dobrze z innego tematu [url="http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=198758&st=15."]http://www.forumpc.p...c=198758&st=15. [/url]
Kto by chciał współpracować z takim? Na pewno nie ja :E

[quote name='squonk' timestamp='1323208349' post='1391556'] Instrukcje zawarte na forum są przestarzałe i mają się nijak do systemów 64bit. [/quote] A kto Tobie broni napisać nowy poradnik, z aktualnymi danymi i poprosić jakiekolwiek rangistę o przyczepienie go w odpowiednim miejscu, jak to robili inni ludzie przez Tobą, zainteresowali tematyką Bezpieczeństwa i pomocą w tym dziale?

naekana
komentarz
komentarz

[quote name='naekana' timestamp='1323223924' post='1391638'] Ponieważ nie zostałem wymieniony przez administrację forum do pomocy ([b]lub jako moderator forum Bezpieczeństwo[/b]) [/quote]
[quote name='squonk' timestamp='1323347406' post='1392513'] Tytuły helpdesków, modów, adminów i vipów mnie nie bawią. To czysta dziecinada. [/quote] Acha.

[quote name='squonk' timestamp='1323347406' post='1392513'] Każdy ma prawo do własnej oceny forum, administracji, działów i stylu w jakim jest prowadzone [/quote] Owszem, z tą różnicą, że Ty na brak akceptacji/wątpliwości odnośnie Twojej koncepcji z punktu reagujesz jak obrażone dziecko, względnie wycieczkami osobistymi.

djmakus
komentarz
komentarz

na dole strony Bezpieczeństwa masz coś takiego:
[quote] Forum prowadzone przez: raazor90, Sohei[/quote]
czy pisałeś do któregoś z nich aby sprawdził jak pomagasz i czy może Cię wpisać na listę "uprawnionych" do pomocy, bo.....nie wiem....użytkownicy Ci nie ufają czy cuś podobnego ?

[quote]W jakim tonie?[/quote]
hmm....w takim:

[quote] panie administratorze z bożej łaski[/quote]
?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Moim zdaniem lepiej jest, jak można użyć kilku programów z tego właśnie powodu, że nie każdy jest idealny. Przykładowo używając konkretnego antywirusa (lub innego 'zabezpieczacza' przed robalami) można nie mieć w nim jakiejś przydatnej jakiejś funkcji albo może on pomijać niektóre szkodliwe rzeczy lub być nad wyraz czuły. Zatem czasami tylko użycie kilku programów do tego samego może pomóc naprawić błąd, problem w 105%. Podobna sprawa ma miejsce z tym wszystkim, czym zajmuje się user squonik.

[quote name='squonk' timestamp='1323347406' post='1392513']
Miałem na myśli wpis w dziale Bezpieczeństwo, [b]że jestem osobą uprawnioną[/b] do udzielania pomocy i analizy logów. [/quote]
Pomagać może każdy, nawet osoba nie wymieniona. Przecież jest moderacja, która pilnuje, są też inni userzy którzy się znają - i w porę mogą poprawić czy zaraportować coś, co wydaje im się 'złą pomocą', nie sądzisz?

kelloco2
komentarz
komentarz

[quote name='Natsuki Kuga' timestamp='1323359244' post='1392637'] niektórzy nawet używają jeszcze Win 95 czy 98.[/quote]
to dopiero desperacja. tylko ile z tych kilku osób w kraju używających tego będzie prosić o analizę logów? :P

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='kelloco2' timestamp='1323373724' post='1392905']
to dopiero desperacja. tylko ile z tych kilku osób w kraju używających tego będzie prosić o analizę logów? :P
[/quote]
Od kiedy to używanie starego systemu jest desperacją...?

[color=#008000]// Trudne pytanie... I dzieńdobry przy okazji ;)[/color]
// Cubeaim

Dzień dobry ;)

[color=#0000ff]//kiedy minęło pare ładnych lat, jak to Win9x to już wogóle. [/color]system który ma problem ze stabilnością przy zadaniach typu p2p. //kc2

A uwzględniłeś co najmniej jeszcze 2 inne przypadki?

Skrash
komentarz
komentarz

Istnieje tutaj pewna grupa osób, która wypowiada się w tematach, o których mają śladową wiedzę. Jednak dział Bezpieczeństwo, to miejsce, gdzie tylko osoby klejące temat udzielają pomocy, na zasadzie: Wiem - pomagam / Nie wiem - nie pomagam. W tym dziale nie sypie się sugestiami, jak to bywa w dziale Zestawy Komputerowe, etc.

A to czy jest się ekspertem, czy jakoś tam wyróżniony, nie świadczy o tym, że jest się chodzącą skarbnicą wiedzy i pewnego rodzaju bóstwem, którego trzeba słuchać. Dalej pozostaje zasada: Wiem - pomagam / Nie wiem - nie pomagam.

Gość
komentarz
komentarz

[quote]A to czy jest się ekspertem, czy jakoś tam wyróżniony, nie świadczy o tym, że jest się chodzącą skarbnicą wiedzy i pewnego rodzaju bóstwem, którego trzeba słuchać[/quote] +1.

Co do pożegnania to nie tędy droga. Nikt się nie przejmie, że odszedł jeden użytkownik. Nie zawsze dostajesz taką zapłatę za pracę jaką oczekujesz, czasem nawet nikt nie powie "Dziękuję" czy "Wykonałeś solidną robotę" ;). Zawsze będą podziały na równych i równiejszych.

Gość
komentarz
komentarz

Na tym forum są i będą równi i równiejsi. Jeden nie zasługuje a range dostaje inny zasługuje a jej nie dostaje lub się ja odbiera. I ten temat tego nie zmieni. Albo się z tym pogodzisz i dalej pomagasz za przysłowiową darmochę albo odejdziesz spokojnie i bez nerwów ;)

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Co do pomocy powyższa wyjaśniła wszystko.

PS. Na wycieczki osobiste nie odpowiadam.

  • Dobra wypowiedź 1
kelloco2
komentarz
komentarz

[quote name='Sayan' timestamp='1323383068' post='1393071']
PS. Na wycieczki osobiste nie odpowiadam.
[/quote]
były tam jakieś wycieczki osobiste? chyba tylko ogólne zdanie o sytuacji

Gość
komentarz
komentarz

Napisałem to prewencyjnie gdyby ktoś chciał się wdać w polemikę w kierunku mojej osoby.

kelloco2
komentarz
komentarz

Rozumiem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.