x-kom hosting

MS WORD - Sypią się wzory (zamiast wzoru krzaczki)

romusmily
utworzono
utworzono

Witam, mam do przygotowania sprawozdania na laboratoria z fizyki. Mam gotowe podkłady, do których muszę dopisać swoje własne pomiary i obliczenia. Niestety wzory w moich plikach się posypały i zamiast nich mam krzaczki. Nie wiem czy to wina siódemki czy nie. Mam WORD'a 2010 jak i 2003. Na każdym z nich zamiast skomplikowanych wzorów fizycznych mam tylko to:

[IMG]http://i39.tinypic.com/2mn2i4x.jpg[/IMG]

Czy ktoś wie jak temu zaradzić? Pozdrawiam.

djmakus
komentarz
komentarz

czcionka ? moze jakiejs brakuje ?

romusmily
komentarz
komentarz

Wiesz co, nie powinno. W pracy u mnie wyświetla normalnie, a wątpie żeby tam były instalowane jakieś dodatkowe czcionki, komputery są poblokowane jak tylko to możliwe. Dobrze, że Adobe Reader chociaż jest.. Nadmienić również chciałbym, że u mojego kumpla dzieje się to samo ze wzorami.

Może jakiś pomysł? Obydwoje mamy win7, w pracy mam XP. System chyba nie powinien robić różnicy, prawda?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.