x-kom hosting

[500] tablet jaki wybrać ?

rybajunior
utworzono
utworzono (edytowane)

[b][size=3]Witam, mam do wydania 500 zł (kilka złotch może więcej) zastanawiam się jaki tablet kupić patrzyłem na:[/size][/b]

[b][size=3]Lark FreeMe 70.1 cena ok 400 zł[/size][/b]

[b] [b][size=3]Creative ZiiO 7 8GB cena ok 550 zł[/size][/b][/b]

Albo zaproponujcie jakiś dobry w niskiej cenie ;)

i zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma, i takie pytanie czy zagrałbym na tym w gry typu "DarkOrbit" czy odpalił bym na tym program typu TeamSpeak 3 oraz Gadu-Gadu ??

Pozdrawiam RybsoN

sajamonix
komentarz
komentarz

muszą być 7 calowe? nie jestem specjalistą ale wydaje mi się że te które podałeś nie są za dobre nie cieszą się popularnością.

Forumowiec
komentarz
komentarz

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Creative_ZiiO_7_-_rzut_okiem-3568.html test wynika ze to shit. Ja od siebie polecam jtab w702 mam go gry dzialaja plynnie nic nie tnie

Lark 70.2 bedzie najlepszy

rybajunior
komentarz
komentarz

jTab w702 z tego co widze jest dobry i tani :) to mnie bardzo cieszy ... , czy TeamSpeak 3 pojdzie na nim czy gry typu DarkOrbit pojdą czy np. gra Angry Bird (czytałem na necie ze nie idze) pójdzie jako tako ? pytam się ludzi co mają owy tablet :)

Dziękuje Pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.