x-kom hosting

Jaki Monitor Kupic?

gsq
utworzono
utworzono

Witam,

mam zamiar kupic jakis monitor, oczywiscie monior LCD. Calowo to moze byc 17. Nie zalezy mi na 19, a tym bardziej 19 panoramicznej. Musi posiadac DVI, najlepiej DVI-D.. Nie musze miec w nim glosniczkow, jak dla mnie jest to zbedne. Jesli chodzi o cene to jakos nie mam blizej okreslonej, ale lepiej zeby 1000 zl nie przekraczalo. Nie wiem czy jeszcze musze o czyms napisac. Jesli chodzi o marke to sam nie wiem. Dobrze jak bedzie z gwarancja "0 martwych pikseli", dobrze jak bedzie obowiazywac 3 lata :).. w sumie nie wiem czy wiecej firm daje ta gwaracje czy tylko kilka.. Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam,

gsq

ps. aha jeszcze rozdzielczosc. dobrze jak bedzie jak najwieksza ;)

mikrus
komentarz
komentarz

ten LG podany przez snipera45 bardzo fajny monitor.

sniper a ten samsung to panorama o ile się nie mylę, a gsq (z tego co zrozumiałem) nie chciał panoramy (chyba :P)

snip91
komentarz
komentarz

Tak, Samsung to panorama. Napisał, że u nie zależy na panoramie, a nie, że jej nie chce :D Teraz już większość monitorów jest robiona w panoramie, a ten jest bardzo ładny (jak dla mnie).

Kurzun
komentarz
komentarz

Bierz jakiegoś LG.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.