x-kom hosting

Wypromowanie strony

Kalina9
utworzono
utworzono

założyłam niedawno stronkę dla kobiet. Konkurencja jest dość duża (dużo jest takich portali) i nie mam pomysłu jak ją wypromować, możecie mi coś doradzić?

frytaszmd
komentarz
komentarz

O jakiej tematyce jest ta stronka ? Bo : "stronka dla kobiet" zbyt wiele mi nie mówi .

littlewing
komentarz
komentarz

Może na przykład polecaj ją na forach, albo poproś przyjaciół, żeby podsyłali linki do tej stronki innym :) Nie wiem co Ci jeszcze doradzić, a o czym ta stronka, tak z ciekawości ? :)

senior01
komentarz
komentarz

Co to za strona? Oczywiście jeśli można wiedzieć, mogłeś nawet i tutaj ją zamieścić. Moi znajomi chyba pozycjonują ( o ile dobrze napisałem) takie strony,żeby w wyszukiwarce były jak najwyżej. Poza tym może po prostu włącz znajomych do promowania Twojej strony.

boing
komentarz
komentarz

Podaj może więcej szczegółów, to może nawet ją polubię. Jeśli nie wiesz jak to może spróbuj to komuś zlecić? Jeśli twoja liczba znajomych i innych to za mało pora poszukać czegoś innego niż praca na własną rękę samemu.

senior01
komentarz
komentarz

Możesz również wciągnąć w to kilka osób, albo po porostu wykombinuj coś,żebyś miał więcej "fanów" swojej stronki i stałych czytelników. ;) Tak mi przyszło do głowy,że ostatnio moda naszła na to lubię to,heh i chyba nie byłoby takie głupie tak promować swoją stronkę

littlewing
komentarz
komentarz

Ale 'boing', jak ona ma to komuś zlecić ? Będzie pisała do ludzi i prosiła, żeby rozsyłali link do jej stronki ? Bo nie wiem za bardzo co miałeś/łaś na myśli.

senior01
komentarz
komentarz

Szkoda zachodu na proszenie kogoś,żeby rozsyłał czyjeś linki. Mnie by się tak szczerze nie chciało i nie byłoby to w moim interesie. Mam inne sprawy na głowie, chyba,że to nie o to chodziło boingowi. :)
Jakieś informacje odnośnie tego bloga by się przydały do dalszej pomocy.

kul
komentarz
komentarz

Na pewno Facebook i dobra wola ludzi Ci w tym pomogą. Na portalu społecznościowym na pewno umieść profil tej strony, zdjęcia, jakieś fajne notki.Profil ma wzbudzić zainteresowanie innych,po to by zajrzeli na stronę. A ludzie, twoi znajomi,którzy wiedzą już o Twoim portalu niech postarają się go rozgłosić innych ludziom oraz komentować na facebooku. Tylko wiele pozytywnych komentarzy jest w stanie Twojej stronie "pójść na przód".

maniak3d
komentarz
komentarz

Najlepiej na start powiedzieć znajomym żeby "polubili to" a potem dolecieć do kilkuset "lubię to" i z górki :D. Myślę że jest jakiś sposób na pozycjonowanie stronek bez większego wysiłku, w końcu nasz naród nie jest chyba na tyle głupi żeby klikać w bezsensowne strony, które często są na szczycie listy... - mam cichą nadzieję :D może ktoś podzieli się tajemnicą?:>

senior01
komentarz
komentarz

Jednak wydobyłem takie informacje i mogę się z nimi z Wami podzielić. Dowiedziałem się od znajomego,że istnieje taka stronka jak lajkowo.pl gdzie dzięki niej można powiększyć swoją liczbę osób czy tam fanów na stronie. Mam nadzieję,że komuś się przyda,szczególnie jak zależy mu na wzroście odwiedzających.

littlewing
komentarz
komentarz

chyba wiem o co chodzilo ''boingowi".. podobno sa takie stronki, na ktorych mozesz wlasnie zlecic ludziom, zeby lubili Twoje posty czy cos takiego.

chyba się zarejestruje z ciekawości tam na stronce tego typu i zobaczę o co tam biega ;)

Kalina9
komentarz
komentarz

aha, czyli taka strona jak lajkowo.pl może mi pomóc, tak? bo nie wiedziałam wcześniej o co dokładnie w tym chodzi...

senior01
komentarz
komentarz

Tak, dokładnie Kalina9. Ta strona pomoże Ci we wzroście Twoich czytelników czy klientów. Myśle,że warto spróbować bo nic się nie traci a może faktycznie dużo zyskać.

maniak3d
komentarz
komentarz

Zaraz zobaczę co to za stronka. Może opłaca się. Jeśli działa w ten sposób o jakim myślę to się skuszę ;)

senior01
komentarz
komentarz

Jeśli ktoś skorzystał to napiszcie najwyżej na priv czy są i u was rezultaty i po jakim czasie. Będę mieć dowody dla znajomych. ;)

  • 2 miesiące później...
aletomek
komentarz
komentarz

Aby dobrze wypromować swoją stronę, trzeba się zając skutecznym pozycjonowaniem. Weź pod uwagę dodawanie strony do katalogów, promowanie ją na różnych forach. Do tego twoja strona (mimo iż już takie są) musi czymś przyciągnąć nowych userów :)

  • 3 tygodnie później...
Maly1990
komentarz
komentarz

www.google-pagerank.pl tam jest link do wstawienia z pagerank na strona i dopisanie strony do google.pl

A pozniej to i tak już zależy od odwiedzin na twojej stronie. Możesz również z kimś sie dogadać co ma stronę o podobnej tematyce i wymieniać sie linkiem do wstawienia na stronie. Ty wstawiasz link innej strony na swoją i odwrotnie. To tez dużo daje w pozycjonowaniu strony na google.

  • 3 tygodnie później...
bobik21
komentarz
komentarz

[sub]Korzystam z usług firmy i nie narzekam, wiem, że jest to koszt ale jeśli chce mieć się fajną stronkę to można samemu " pobawić się" w pozycjonera i promować ale chyba troszkę szkoda czasu, albo zapłacić i zrobią to za Ciebie. Osobiście zakupiłem ADDER i "robi się" samo. [/sub]

  • 3 miesiące później...
intro11
komentarz
komentarz

Proponuje promowanie zlecić profesjonalistom. To wcale nie musi dużo kosztować. Polecam agencje Coco Republic

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.