x-kom hosting

Podkręcanie Sprzętu

mateo02
utworzono
utworzono

Witam mam taka konfiguracje komputera:

AMD athlon 64 X2 3600+(200*10=2000Mhz)

Geforce Asus 7600GS 256MB DDR2 (400/800 OC 440/900)

Geil DDR2 2x512 667Mhz CL3(ustawione na CL5)

Asus M2V

Modecom Feel II 350W

I mam takie pytanie ile moge wyciągnąć z tego z sprzętu maksymalnie przy stabilnej pracy komputera. Zależy mi najbardziej na podkręceniu procesora. Tylko na co zwrócić uwagę aby nie uszkodzic zadnego podzespołu, nie mówiąć o całym sprzęcie...a moze cos wymienic na innego?? Jak uważacie??

KarolTD
komentarz
komentarz

Podstawowa sprawa to zasilacz, i jak chcesz kręcić to zmień go jak najszybciej !

mateo02
komentarz
komentarz

no dobrze czyli zasilacz jest słaby?? to na jaki wymienić ?

Fallen
komentarz
komentarz

to zależy ile chcesz wydać na owy zasilacz :) te amacroxy sa niezle podobno http://www.allegro.pl/item253958200_zasila...0_pnf_400w.html ale to wszystko zalezy ile masz kasy do wydania :)

mateo02
komentarz
komentarz

potrzebuje przynajmniej takiego ktory uciągnie mi np geforce 8600GT. A wlasnie czy jest jakis przelicznik watowy chodzi mi o to mianowicie ze chcialbym sobie obliczyc ile watów teraz komputer mi zużywa...

snip91
komentarz
komentarz

Ten Amacrox Warior 450W będzie dobry ;) Spokojnie utrzyma kompa i na lekkie OC wystarczy ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.