x-kom hosting

Winfast Xp Global Brak Dzwięku!

Iquid
utworzono
utworzono

Pisze z nadzieja, że mi pomożecie otóż kupiłem sprzęt taki jak w temacie i podłączyłem go bez większych problemów. Dźwięk z karty, tv podłączyłem do zintegrowanej karty dźwiękowej takim kabelkiem (nie wiem jak się nazywa). Dźwięk w programie WinFast PVR2 (dołączonym do karty) działa bez zarzutów jednak nie mam dźwięku w systemie :/. Postanowiłem odłączyc karte TV i usunac program jak i sterowniki jednak głosu nadal nie ma :/ W programch do ogladania filmów czy podczas słuchania muzyki. Piosenka leci ale głosu nie ma tylko w programie od karty Tv jest dzwięk. Będę wdzięczny za wszelaką pomoc!

Dzwiek jest dobrze ustawiony

http://postal2.ovh.org/assdasda.JPG

Przeinstalowałem sterowniki

Fallen
komentarz
komentarz

No a do dobrych gniazd masz popodpinane kabelki wszystkie ? Nie przepinales kabelka ktory idzie od kompa do glosnikow? A ten z karty tv podlaczyles tam do dniazda obok tego co juz masz podlaczone glosniki? A z odłaczonym kabelkiem audio od karty tv muza normalnie Ci smiga na kompe? z winampa np

Iquid
komentarz
komentarz
Nie przepinales kabelka ktory idzie od kompa do glosnikow?

Jeśli bym przepiął to chyba by wcale dźwięku nie było nie przepiąłem.

A ten z karty tv podlaczyles tam do dniazda obok tego co juz masz podlaczone glosniki?

kabel od dźwięki tv podpiąłem na płycie głównej do wejścia audio. Tam nie ma innych kabli były tylko 2 zworki je wyciąłem i tam włączyłem i to jest dobrze bo jak gdzie indziej podpinam to nie mam dźwięku w TV.

A z odłaczonym kabelkiem audio od karty tv muza normalnie Ci smiga na kompe? z winampa np

Odłączałem i usuwałem sterowniki jednak nadal dźwięku nie było. Piosenka leci dźwięku nie ma.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.