x-kom hosting

jaki system operacyjny

wasylrico
utworzono
utworzono

Dzień dobry mam taki problem jaki system operacyjny wybrać mój sprzęt to atymon 64 o taktowaniu 2.4 jednordzeniowy grata geoforce gt240 pamięć jedna 800 druga 600 nie wiem czy razem będą chodzić dysk 500 gb zasilacz 500 i nie wiem jaki system wybrać czy do z przeróbka malcolm mx7 czy windows 7 32bit czy 64 bit proszę o radę na jakim systemie będzie komputer najlepiej chodził komp mi służy do gier i do uzytku codziennego

Igorrodz
komentarz
komentarz

Szkoda, ze nie napisałeś ile masz pamięci.

Proponowałbym Win 2000/XP ewentualnie linux (Ubuntu, Mint, openSUSE, Debian, Mandriva - [url]http://jakilinux.org/[/url] oraz [url]http://distrowatch.com/index.php?distribution=mint&month=all&year=all[/url])

  • Dobra wypowiedź 1
kelloco2
komentarz
komentarz

[quote name='wasylrico' timestamp='1321090279' post='1375184']
i nie wiem jaki system wybrać czy do z przeróbka malcolm mx7 czy windows 7 32bit czy 64 bit proszę o radę na jakim systemie będzie komputer najlepiej chodził komp mi służy do gier i do uzytku codziennego
[/quote]
[b]Podstawowe pytanie; jaki to procesor?[/b]
dziwactwa i jakieś przeróbki typu mx7 odpuść sobie na starcie.

wasylrico
komentarz
komentarz

Te pamięci to są ddr2 A PROCESOR TO ATHLON 64 LE 1620 PAMIĘCI SĄ O TAKTOWANIU JEDNA 2gb 800mhz DRUGA 1gb 600 mhz

kelloco2
komentarz
komentarz

Ok. Nie używaj bezmyślnie CAPSa. Procesor za słaby na Windows 7. Zostaje Windows XP jeżeli myślisz o grach bez bodajże DX11

wasylrico
komentarz
komentarz

Moja grafa obsługuje dx10 czyli lepiej wgrać xp lepiej będzie komp chodził niż na 7 32 bit

kelloco2
komentarz
komentarz

sądzę, że tak.

wasylrico
komentarz
komentarz

Mimo tego że mam 3 gb ramu tylko ten procek szkoda że nie ma 2 rdzeni

kelloco2
komentarz
komentarz

no niestety. mimo, że masz 3GB RAMu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.