x-kom hosting

Monitory Della Co O Nich Sadzicie?

kolazero
utworzono
utworzono

witam przyznam ze bardzo podobaja mi sie lcdeki della i chcialbym jeden z nich miec na biurku, tylko czy sa one warte swojej ceny?rozwazam zakup pomiedzy takimi modelami:20 calowy http://www.pcbuyit.co.uk/product.asp?sku=2...uarantee+%2A%2A22 calowyhttp://www.pcbuyit.co.uk/product.asp?sku=1...uarantee+%2A%2Aw tej chwili uzywam 15calowej matrycy i zastanawia mnie czy 20-22 cale to nie za duzo do pracy w internecie aplikacjach muzycznych i czasem gry?czy ta matryca active matrix w 20 calowym modelu reczywiscie jest taka dobra ze monitor kosztuje wiecej niz 22 calowy model bez niej?moze chcecie zaproponowac jeszcze jakies inne lcd?interesuja mnie tylko o podobnym wygladzie ale takze musi miec mozliwosc obracania panelem lewo prawo bez przesuwaniu podstawypozdrawiamodpowie ktos :rolleyes:

modelmaniak6
komentarz
komentarz

22 cal to chyba troche przesade a zresztą jak będziesz chciał pograc w nowsze gierki na takim monitorze to musisz mieć conajmniej 8800GTS a żeby grac konfortowo to 8800GTX w najnowsze gry. Według mnie lepsze są LG, ale niech się jeszcze inni wypowiedzą.

Conrack1410
komentarz
komentarz

powiem tak... wielkość 22' moim zdaniem to rozmiar optymalny do fajnej zabawy i oglądania filmów na kompie....

Co do monitorów DELL-a jest to bardzo solidna firma z ładnym i zachęcającym designem

Jednak przedstawiona przez ciebie "dwudziestka" cechuje się lepszą matrycą i lepszym obrazem niż model 22'

Proponuję ci wybór pomiędzy 2007WFP który ma 20' a 22' samsungiem 226bw lub LG L226WA-WN który ma obraz troszkę lepszy od samsunga ,a także HDMI oraz bardzo dobre warunki gwarancji...

Osobiście wybrałem 24' monitor DELLA który dostanę w Poniedziałek więc przekonam się czy było warto :-)

kolazero
komentarz
komentarz

dzieki za odpowiedzi!

zdecydowalem sie jednak na te 20.1 della i juz jutro go przetestuje :)

pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.