x-kom hosting

Darmowe pozycjonowanie na blogach

rokko
utworzono
utworzono

Witam wszystkich,
jak wiadomo są różne strategie zdobywania linków i promocji produktów/treści. Linki pozyskujemy zwykle poprzez dodawanie stron do katalogów czy też zamieszczanie artykułów w precelkach - takie formy są najpowszechniejsze.

Inną równie ciekawą metodą jest komentowanie na blogach wyposażonych w CommentLuv. Wypowiadając się na czyimś blogu zyskujemy link - często jest to link dofollow, dzięki temu budujemy pozycje swojej strony, promujemy treści i kreujemy swój wizerunek w Internecie.

W ostatnim czasie stworzyłem polską listę blogów CommentLuv, którą chciałbym dzisiaj zaprezentować => [url=http://techformator.pl/lista-blogow-commentluv/][b]Lista blogów CommentLuv[/b][/url].

Jeśli ktoś z Was ma bloga z CommentLuv to niech się tym pochwali w tym temacie. Zapraszam również do dodawania swoich blogów do listy.

Życzę przyjemnego komentowania!

Pozdrawiam serdecznie

  • 2 miesiące później...

rudger
komentarz
komentarz

wow, na prawdę fajna lista. Ja swego czasu zbierałem zagraniczne, ale kurcze nie wiem gdzie się teraz podziewają :/ jak znajdę to dopiszę.

aletomek
komentarz
komentarz

Jeśli działa to tak jak myślę, to jest to niezły sposób na reklame:)

  • 8 miesięcy później...
4pc
komentarz
komentarz

Linki z blogów mają dużą moc - obserwuję jak firma, którą zatrudniłem, Funkymedia, pozycjonuje nasz serwis. Pozycje stale idą w górę, jest coraz lepiej, więc to musi być skuteczne. Z tego co zauważyłem to bardzo dużą rolę pełnią linki naturalne - to one szczególnie wpływają na pozycje serwisu.,

  • 5 tygodni później...
krzychu80
komentarz
komentarz

Fajna lista . Na pewno się przyda :)

  • 2 tygodnie później...
rokko
komentarz
komentarz

[quote]Funkymedia, pozycjonuje nasz serwis[/quote]
Na każdym forum widzę posty zachwalające tę firmę w podobnym klimacie. Słaby ten marketing szeptany macie.

Co do linków z blogów, jeśli są to blogi moderowane, do tego tematyczne tak linki z nich przynoszą ruch i moc.

  • 3 tygodnie później...
mafleszyn
komentarz
komentarz

No chyba że mają atrybut nofollo...

rokko
komentarz
komentarz

Linki nofollow także są potrzebne.

4pc
komentarz
komentarz

Moim zdaniem [url="http://www.biznes-firma.pl"]biznes[/url] opierający się na blogach nie jest dobrym pomysłem - to straci w końcu moc, a wasze strony i tak będą ukarane...

  • 2 tygodnie później...
techfreak.pl
komentarz
komentarz

o fajne info zabieram sie za obczajanie :D

  • 8 miesięcy później...
Zydar
komentarz
komentarz (edytowane)

Przypominam o pisnaiu treściwych i sensownych komentarzy, tak aby nie zostać posądzonym o spam, oraz oczywiście o  różnicowaniu linków z różnych źródeł nie tylko komentarzy :) czasami można się rozpędzić z tym komentowaniem, przez co można wpaść w filtr google.

Edytowane przez Zydar
piokosa
komentarz
komentarz

Przypominam o pisnaiu treściwych i sensownych komentarzy, tak aby nie zostać posądzonym o spam, oraz oczywiście o  różnicowaniu linków z różnych źródeł nie tylko komentarzy :) czasami można się rozpędzić z tym komentowaniem, przez co można wpaść w filtr google.

 

oj można, można .... ale też można z niego wyjśc ;)

Zydar
komentarz
komentarz

oj można, można .... ale też można z niego wyjśc ;)

pewnie że tak, jednak lepiej pozycjonować stronę bezpiecznie niż potem tracić czas, użytkowników i czasem pieniądze na wyjście z filtra.

Damian - ListySEO.pl
komentarz
komentarz

 

 

czasami można się rozpędzić z tym komentowaniem, przez co można wpaść w filtr google

Widziałeś przypadek filtra za ręcznie pisane komentarze? Nie spotkałem się i marne na to widzę szanse - człowiek ma ograniczone moce przerobowe ;) Jeszcze kilka miesięcy temu mógłbym spokojnie powiedzieć, że nie jest to nawet możliwe - teraz bardzo wątpliwe, ale może faktycznie?  :huh:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.