x-kom hosting

2gi SLOT RAM'u nie działa

sUb
komentarz
komentarz

-CPU AMD nie ciągną 300wat nawet po OC
-nie naprawi bo nie wyjmiesz slotu przecież
-pisałem wcześniej, przepięcie/zwarcie/awaria/brak prądu.i wtedy zasilacz nie wytrzymuj i po robocie, mógł podać za wysokie napięcie i spalił.
-wątpie

Menzo
komentarz
komentarz

Sprzedawca ze sklepu komputerowego w moim mieście (UD) powiedział, że są takie procesory tylko że nie ma pod niego płyty głównej na stanie bo się pytałem już o procki, ktore ciagną dużo mocy.

sUb
komentarz
komentarz

Ta, chyba po OC, do 5.0

Menzo
komentarz
komentarz

nie wiem, tak mowil - ja tylko powturzyłem... a zresztą naprawdę dzięki że pomogłeś, temat już myślę, że zakończony... (kupuję nowy zasilacz i postaram się żeby on nie był z czarnej listy a potem pomyślę o nowej mobo).

sUb
komentarz
komentarz

Podałem ci czarna listę, pod spodem na zielona masz polecane, wybieraj masz duży wybór.

Menzo
komentarz
komentarz

wiem o tym :) sprzedawca ze sklepu komputerowego (przywatnego zresztą) może mi zamowić każdą część do kompa nawet z Allegro ( Fortiza zamowil mi z allegro bo byl w hurtowni ale droższy niż na allegro xD) także problemu nie ma.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.