x-kom hosting

Winfast Tv 2000 Xp Expert Upc Problem

Vanilla
utworzono
utworzono

Witam

Posiadam w/w kartę i kablówkę z UPC

Używam programu Winfast PVR 2 .

Kiedy przełacza sie jakiś program to w prawym górnym rogu program WinFast PVR2 wyświetla informacje odnośnie oglądanego programu czy jest nadawany w stereo,mono i kiedy pokazuje informacje że jest to program nadawany w PAL B STEREO to dźwięk jest okej ale gdy podaje informacje że jest nadawany w PAL B MAIN to słychać tylko syczenie,buczenie ale obraz jest normalny.

Dzieje się to na takich programach:

MINI MINI

CARTON NETWORK

TVN TURBO

SUPER STACJA

TVN STYLE

ITD....

pozdrawiam

JETIX

ugresia
komentarz
komentarz

Możliwe że jest inne kodowanie dźwięku, a karta nie jest do niego przystosowana i w ten sposób to się objawia.

Vanilla
komentarz
komentarz

Można temu jakoś zaradzić?? Karte kupiłem specjalnie dla syna i okazało się że programy dla dzieci nei maja dzwięku.

Fallen
komentarz
komentarz

A może sygnał jest zbyt słaby?? Karty Tv potrzebuja silniejszego sygnału niż odbiornik tv. Ja mam duzo gorszą karte tv niż Ty i mam polowe kanałów tylko praktycznie.. reszta trzeszczy i obraz cieniutki jest. A z tym ze ta karta nie obsługuje formatów dzwiekow to raczej mało prawdopodobne bo to karta z wyższej półki i wszystkie standardy obowiązujące w polsce ubsługuje. Nawet na mojej starej karcie idzie cartoon network normalnie! Może spróbuj dostroić recznie te kanały??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.