x-kom hosting

Tania Płyta Na Am2

Fallen
utworzono
utworzono

Witam,

Planuje zmienić swoją starą platforme (soc A) na AM2 tak zeby nie doplacic do tego interesu ;)

Stary zestaw: Abit NF7 + niezle kręcący sie 2200+ mysle sprzedac za jakies 200-250zł

Na ich miejsce planuje używanego A64 3000+ na am2 ~100zł

Płyta glówna: I tutaj mam problem bo wypadłem z tematu i wiem tylko ze DFI jest niezla :P Ale ja potrzebuje jakiejs tanszej;) W gre jak najbardziej wchodzą używane płyty: myslałem nad tą http://www.allegro.pl/item248830328_plyta_...wr_3_mies_.html ale nie wiem jak ona sie sprawuje w praktyce;) Oczywiscie chciałbym troche pokręcic procka tylko ze obawiam sie czy w takiej cene ( ~150zł) kupie płyte która by oferowala jako taki oc ;) Poradźcie cos ;) Moga byc oferty z różnych serwisów aukcyjnych itd ;)

sox91
komentarz
komentarz

Posiada ją mój kolega, i z tego co wiem jest z niej bardzo zadowolony

dar55
komentarz
komentarz
Na ich miejsce planuje używanego A64 3000+ na am2 ~100zł

zapomniałeś jeszcze że będziesz musiał zmienić DDR na DDRII :D no i pewnie grafikę z AGP na PCIE ( ale można i z agp znaleźć)

poczytaj http://www.forumpc.pl//index.php?showtopic...mp;#entry149541

Fallen
komentarz
komentarz

0Pamięc tez sprzedam i kupie ddrII (sprzedac za 50zl i za tyle samo kupic;) ), narazie 512 byle tylko było. Grafike sprzedam i narazie będe jechał na zwykłej karcie jakiejs na PCI to sobie zalatwie za piwo ;) dopuki nie dozbieram do jakiegos 7300gt chociaz ;) albo uzywanych 6800 lub cos innego w tych cenach zeby dalo sie w miare pograc ;)

edit: Tak na marginesie to lepsza bedzie 6800gt czy 7300gt ??

sox91
komentarz
komentarz

Bardziej wydajna będzie 6800gt

sid
komentarz
komentarz

tania plyta hmm... proponuje asus M2N koszt jakies 220zl bdb plyta pod amd ale do podkrecania taka sobie

  • 3 tygodnie później...
Fallen
komentarz
komentarz

Ktora byscie wzieli ?? Mam 150zl:

Asus M2N czy MSI K9N Neo-F. Pierwsza jest na nfroce430 a druga nforce 550. Czy bedzie odczuwalna roznica w wydajnosci pomiedzy nimi ?

Jednak zdecydowalem się na Asusa, musialem szybko sie zdecydowac bo trafila sie okazja ;)

FoQs
komentarz
komentarz
Ktora byscie wzieli ?? Mam 150zl:

Asus M2N czy MSI K9N Neo-F. Pierwsza jest na nfroce430 a druga nforce 550. Czy bedzie odczuwalna roznica w wydajnosci pomiedzy nimi ?

Jednak zdecydowalem się na Asusa, musialem szybko sie zdecydowac bo trafila sie okazja ;)

ja mam asusa m2n-e, nforce 570 ultra, jedna z najlepszych plyt pod am2 i do tego tania ;)
Fallen
komentarz
komentarz

Jeszcze jedno pytanko bo nie chce tworzyc nowego tematu.

Lepiej kupić uzywanego a64 3000+ czy skusic sie na tego nowego semprona http://www.allegro.pl/item259464514_nowosc...m2_box_65w.html ?? jakie wasze zdanie ??

snip91
komentarz
komentarz

Ja brałbym Athlona.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.