x-kom hosting

Problem Z Nowa Plyta...

vip1012
utworzono
utworzono

Witam...

Moj problem polega na tym ze jak wlaczam kompa to nic sie nie pokazuje tylko czarny ekran i nic...

pomozcie prosze...

ambas
komentarz
komentarz

Możesz napisać więcej informacji, jaka to jest płyta główna i reszta podzespołów. Sprawdziłeś wszystko dokładnie po złożeniu (zasilacznie, ram, grafa, procesor)?

vip1012
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item249647179_micros...6100_gw_ss.html

to jest ten sprzet (bez komentarzy prosze :D ) podejzewam ze to zasilacz bo ze starego kompa tylko to zostalo...

luq
komentarz
komentarz

A jaki masz ten zasilacz??

vip1012
komentarz
komentarz

megabajt 350w ale to nie jest zasilacz bo przed chwilą sprawdzałem inny... czy to może być zła płyta główna??

olej3232
komentarz
komentarz

Napisz dokładnie jaki masz sprzęt. Procesor, grafika, ile dysków. Wydaje mi się że zasilacz jest po prostu za słaby!

tazman
komentarz
komentarz

rzecz ujmując to " szajs " bez urazy.

czy występują jakieś dźwięki wydobywane z głośniczka systemowego ?

vip1012
komentarz
komentarz

wiem ale potrzebowalem kompa szybko. dysk 40 gb grafika zitegrowana zasilacz raczej nie bo sprawdzalem 450w dzwiekow zadnych nie ma procesor athlon 3500+

tazman
komentarz
komentarz

Dobrze podpiąłęś grafikę, piny w przewodzie nie powyginane ?

Zresetuj ustawienia biosu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.