x-kom hosting

Knoppix 5.1

Dyni@
utworzono
utworzono

Siema, ściągnąłem system z tematu (obraz ok.700MB) po odpaleniu płytki wczytuje się konfiguracja sprzętowa, a następnie czarny ekran i nic się nie dzieje, czy ktoś wie o co może chodzić ? Słyszałem że jest też taki który zajmuje ok. 4GB, czym się różnią, czy ktoś wie skąd go ściągnąć ?

Zarov
komentarz
komentarz

Cos na tym ekranie pisze?

Dyni@
komentarz
komentarz

Nic, na dodatek lampka od monitora zaczyna migać po pewnym czasie.

Zarov
komentarz
komentarz

Czarny ekran i nic wiecej, a na dodatek lampka miga...hmm, a zapytam po co Ci Knoppix?

olej3232
komentarz
komentarz

Dyni@ napisz jaki masz procesor

Dyni@
komentarz
komentarz

1. Na studia

2. E4300

Gość
komentarz
komentarz

Tu bardziej chodzi o grafę i monitor. Możliwe, że Knoppix jej poprawnie nie wykrywa albo monitor nie jest w stanie wyświetlić danej rozdzielczości. Stawiam jednak bardziej na grafę.

Dyni@
komentarz
komentarz
Tu bardziej chodzi o grafę i monitor. Możliwe, że Knoppix jej poprawnie nie wykrywa albo monitor nie jest w stanie wyświetlić danej rozdzielczości. Stawiam jednak bardziej na grafę.

Monitor LCD Samsunga 19' , grafa 7900GS.

olej3232
komentarz
komentarz

Nie sądzę żeby to była wina sprzętu, sprawdź płyte na jakimś starszym kompie, jeśli na nim też nie pójdzie ściągnij Knoppix-a z innego źródła!

Dyni@
komentarz
komentarz
Nie sądzę żeby to była wina sprzętu, sprawdź płyte na jakimś starszym kompie, jeśli na nim też nie pójdzie ściągnij Knoppix-a z innego źródła!

Sprawdziłem na starszym kompie - działa.

Gość
komentarz
komentarz

Monitor jest panoramiczny, czy nie? Knopix ma z góry ustawioną rozdzielczość 4:3 i na panoramie może być problem.

Dyni@
komentarz
komentarz
Monitor jest panoramiczny, czy nie? Knopix ma z góry ustawioną rozdzielczość 4:3 i na panoramie może być problem.

Zwykły.

Gość
komentarz
komentarz

To sprawdź płytkę na innym kompie.

Dyni@
komentarz
komentarz

Wyżej.

Sprawdzałem, działa.

Gość
komentarz
komentarz

To na 99% ten knopix nie wykrywa poprawnie jakiegoś podzespołu kompa.

Dyni@
komentarz
komentarz

A da się temu jakoś zaradzić ?

olej3232
komentarz
komentarz

Jak będę miał trochę czasu to pobawię się tym u siebie, mam podobny sprzęt do Twojego więc sprawdzę czy dzieje się to samo!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.