x-kom hosting

Płyta Główna Siemens

Damdi_lodz
utworzono
utworzono

MAM problem, :unsure: :mellow: nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji do płyty głównej siemens w26361-w11-x-02. Jak ktoś wie gdzie mogę znaleźc owa instrukcje to bym był bardzo wdzięczny.. Z góry dziękuje :):rolleyes:

EDIT:

Nie używaj takiej czcionki, jeśli ktoś nie dowidzi (zapewniam Cię że nie wiele tu osób z tym problemem) to sam sobie powiększy! Uważaj na ortografię i stawiaj Polskie znaki

Pierwsze ostrzeżenie

olej3232

arcix
komentarz
komentarz

Zmień czcionke na mniejszą.

Spróbuj na stronie Siemensa.

olej3232
komentarz
komentarz

Napisz poprawną nazwę płyty, bo na temat tej nawet google nic nie wie. Jeśli nie znasz pełnej nazwy to sprawdź TYM programem

Damdi_lodz
komentarz
komentarz

Właśnie oto chodzi że to jest poprawna nazwa płyty, też sprawdzałem w google i nic mi nie wyskakuje :(. jeżeli ktoś ma jakieś pomysły skąd można sciągnąć taka instr. to bym był wdzięczny bo nie wiem jak podłączyć kable od wł., resetu, glośniczka itp., na płycie też niema napisu żadnego :/ :/ :(:(:(Żeby sprawdzić jakimś prog. tą płytę to muszę ją najpierw włączyć :P:)

Damdi_lodz
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki :):););)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.