x-kom hosting

Za Malo Pamieci Aby Zaladowac System Wind 98

tofas584
utworzono
utworzono

mam 2gb ramu a wind 98 mi sie nie chce zaladowac bo mowi,ze za malo pamieci mam usunac zbedne programy z config.

Gość
komentarz
komentarz

Wyciągnij jedną z kości RAM i załaduj na 1Gb. A tak na marginesie, to Win98 jest już dość stary i może błędnie wykrywać większą ilość pamięci.

  • 3 miesiące później...
wojbalus
komentarz
komentarz
Wyciągnij jedną z kości RAM i załaduj na 1Gb. A tak na marginesie, to Win98 jest już dość stary i może błędnie wykrywać większą ilość pamięci.

Nic ci to nie da :) Windows 98 obsługuje tylko 512MB. Musisz pożyczyć od kogoś kość 32 MB albo więcej, zainstalować wina a potem poprawkę dzięki której będzież mógł mieć więcej ramu. Link do poprawki TU: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...rvice+Pack+2.1b

//i zaś odkopany temat

//vocativus

  • 4 miesiące później...
Gość
komentarz
komentarz

Po instalacji nieoficjalnego Service Pack'a do 98 nie ma problemu z pamieciom powyzej 512MB Ramulcu :)

//ten temat jest z zeszłego roku!

//+10% za odkop

//vocativus

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.