x-kom hosting

Reinstalacja systemu a Microsoft Office Professional

antonik123
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,
planuję przywrócić swojego laptopa do ustawień fabrycznych. Jaka jest wtedy sytuacja z Officem? Mam aktualnie zainstalowaną wersję, wymienioną w temacie. Czy po reinstalce zwyczajnie wkładam płytę do napędu i instaluję ponownie?


Od razu jeszcze napiszę o drugim problemie. Z tego, co wiem, na tym komputerze został zainstalowany Office Professional. Jednak Power Point jest jedynie w wersji próbnej, co jest bardzo dziwne, gdyż Professional zawiera pełną wersję PP. Dodatkowo, kiedy sprawdzam wersję Offica, to wyświetla mi się nazwa: Część produktu 2007 Microsoft Office system.

Proszę o pomoc

nitro07
komentarz
komentarz

Jeśli przywracasz system z nośnika/partycji recovery, wówczas zostanie przywrócony system operacyjny+sterowniki+dodatkowe oprogramowanie od producenta sprzętu+ewentualnie inne oprogramowanie typu; antywirus (zazwyczaj wersja trial), lub Office (często trial). Jeśli z kopii recovery zostanie odtworzony pakiet biurowy Office to zazwyczaj jest to wersja trial i jeśli chcesz jej używać to musisz wprowadzić własny numer seryjny. Oczywiście jeśli dysponujesz własnym nośnikiem instalacyjnym Office to możesz go zainstalować, tylko pamiętaj wcześniej odinstalować pakiet Office, który został przywrócony z nośnika recovery. Kwestia dostępności oprogramowania np. PP w pakiecie Office zależy od posiadanej licencji. W przypadku wersji Basic Power Point można zainstalować wyłącznie jako Trial.

antonik123
komentarz
komentarz

Rozumiem, że ten Office Basic, który mam na płycie, mogę bez problemu zainstalować ponownie, wpisując podany na opakowaniu numer seryjny?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.