x-kom hosting

Kingston , Ocz, Patriot, Corsair, Geil.

Xilomion
utworzono
utworzono

Które pamiątki są lepsze? Jaka wersja jest dobra? Doradźcie, bo nie wiem co kupić. W dowolnej cenie. DDR2 800MHZ 2x1GB. CL 3-5.

PS. PROSZĘ UZASADNIĆ I POPRZEĆ TESTEM CZY JAKOŚ!

snip91
komentarz
komentarz
Które pamiątki są lepsze? Jaka wersja jest dobra? Doradźcie, bo nie wiem co kupić. W dowolnej cenie. DDR2 800MHZ 2x1GB. CL 3-5.

Patriot LLK 2x1GB CL4 800 MHz albo OCZ Platinum rev. 2 2x1GB 800 MHz CL4 ze wskazaniem na pierwsze ;]

Xilomion
komentarz
komentarz

A możesz uzasadnić? Bo tyle to ja wiem, ale coś dokładniej.

kwachu1992
komentarz
komentarz

Patriot 800mhz CL4 - dobra wydajność, timingi (lepsze od CL5), sprawdzona firma.

snip91
komentarz
komentarz
OCZ PC2-6400 Flex XLC

Polecam ten artyluł:

http://ocm.pl/content/view/OCZ_PC2-6400_CL_3_Flex_XLC.html

Tylko popatrz na cenę tych pamięci i popatrz na cenę Patriota... Zasadnicza różnica.

arcix
komentarz
komentarz
W dowolnej cenie
Tylko popatrz na cenę tych pamięci i popatrz na cenę Patriota... Zasadnicza różnica.

sniper ,czytaj ze zrozumieniem! lub daj sobie spokój z takimi komentarzami.

Gość
komentarz
komentarz

Chyba widać po sprzęcie co wybieram :P (niżej)

snip91
komentarz
komentarz
sniper ,czytaj ze zrozumieniem! lub daj sobie spokój z takimi komentarzami.

Dobrze wiem co on pisał ;) Ale 1200+ zł za RAM wydaje mi się przesadą...

Xilomion
komentarz
komentarz

ja tylko chciałem porównanie. Arcix ma rację. Mogę dać dużo, bo mi starczy na długo.

tazman
komentarz
komentarz

Pamiętaj że zarówno patrioty jak i OCZ mają taka zaletę że są w wersjach extreme, a to oznacza niesamowite możliwości dla overclokera

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.