x-kom hosting

Nowa Płyta Główna...problem...

eXtreme.proX
utworzono
utworzono

Witam mam problem, chce sobie kupic nową grafikę ale niewiem jaką, bo moja stara grafika juz nie pasuje do plyty głównej.Nawet niewiem jak sprawdzic jakie karty graficzne pasuja do płyty, moja plyta główna to: ASRock P4VM890, a moja stara grafika to: ATI Radeon 9200 128mb DDR no ale nawet niewiem jakie ma wejscie cos tu pisze jeszcze: PCB# 35-FC26-G0-02 no ale niemam pojęcie, ale w kazdym razie ni pasuje. Czy mozecie mi pomoc i powiedziec mi jakie karty pasuja do mojej plyty głównej, jesli jakies informacje beda wam jeszcze potrzebne to napiszcie mi co. I mam jeszcze jedno pytanie czy gdy bede kupowal dodatkową pamieć RAM to czy musi ona pracowac na takiej samej częstotliwości jak pamieć ktora jest juz podpieta?? tzn. 333Mh czy moze to byc pamiec ktora pracuje na 400Mh. A wracając do grafiki to na co powinienem zwrócic uwage przy zakupie grafiki?? mysle ze 128mb mi wystarczy tylko co jest jeszcze wazne??

Lisu_09
komentarz
komentarz
Czy mozecie mi pomoc i powiedziec mi jakie karty pasuja do mojej plyty głównej
Karty ze slotem PCI-E. http://www.uno.pl/t_23293/p4vm890/ - poczytaj
kupowal dodatkową pamieć RAM to czy musi ona pracowac na takiej samej częstotliwości jak pamieć ktora jest juz podpieta?? tzn. 333Mh czy moze to byc pamiec ktora pracuje na 400Mh.

Możesz być 400 mhz ale automatycznie zwolni do szybkości wolniejszej tj. 333 mhz).

eXtreme.proX
komentarz
komentarz

no tak ale wiele to mi to nie pomoglo :/ nadal niewiem jakie karty graficzne beda pasowaly do mojej plyty glownej :/ wiem tylko ze to bede te karty ktore maja podwojne wejscie a nie potrojne tzn. ze maja jeden ten przedzialek :)) (widze po tym slocie :) )

Lisu_09
komentarz
komentarz

Ale co więcej chcesz wiedzieć ?? Karty graficzne nie są "wybredne" wystarczy że slot jest ten sam.

olej3232
komentarz
komentarz

eXtreme.proX jeśli chcesz żebyśmy doradzili Ci jakieś modele,daj nowy temat w dziale Obraz i grafika napisz jaki masz sprzęt (procesor i ram) ile chcesz przeznaczyć na kartę a Ci coś dobierzemy.

eXtreme.proX
komentarz
komentarz

aha czyli do mojej plyty głównej bedzie pasowala kazda karta graficzna która ma odpowiednie wejscie...mmm aha :) no to ułatwia sprawę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.