x-kom hosting

Dodawanie strony do google

Shan-lee
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam swoją stronę dość długo bo ponad 3 lata. Ostatnio jednak uświadomiłam sobie, że w ogóle nie widać jej w wyszukiwarce. Postanowiłam zabrać się za dodanie strony do google za pomocą ich centrum dla webmasterów. Tutaj pojawiła się wątpliwość. Posiadam własną domenę stronka.pl oraz serwer stronka.boo.pl. Moje pytanie brzmi: czy mam dodać do spisu witryn domenę czy pełen adres strony z boo.pl?

Ollo
komentarz
komentarz

[quote name='Shan-lee' timestamp='1315383891' post='1337688']
Posiadam swoją stronę dość długo bo ponad 3 lata.
[/quote]

Jestem nowy na forum więc nie wiem, czy na co dzień zajmujesz się prowokacjami, ale ten wpis na taką właśnie prowokację mi wygląda ;) Rozumiem, że strona jest nisko w wynikach wyszukiwarki, a nie że jej w ogóle nie widać, bo to niemożliwe po takim czasie.

Do katalogów powinnaś dodawać domenę stronka.pl

Shan-lee
komentarz
komentarz

To nie jest prowokacja. W google widnieje tylko stronka.BOO.PL nie wiem czy tak ma być bo pl nie widać. Może to też dlatego że jak wchodzę na stronka.pl to w pasku adresu po załadowaniu strony i tak "pe-elka" podmienia sie stronka.boo.pl. Zastanawiam sie czy ta stronka.pl w ogole sie pojawi czy juz zawsze będzie widać też nazwę serwera :)

I druga sprawa czy jak będę dodawać stronka.pl do katalogów stron to jest szansa ze podskoczy?
Wkurza mnie to, że jest to nazwa jedyna w Polsce a po wpisaniu jej w google wyskakuje na pierwszym miejscu link do mojego klubu w katalogu.

PS. Nie jestem prowokatorką :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.