x-kom hosting

Jaki Ram?

looca
utworzono
utworzono

Witam

mam pytanie dotyczace ramy tzn mam płyte gł. AsRocka K7VT4A+ jeden ze slotów pamieci obsługuje ddr 400 do max 1gd a drugi wszytkie inne niższe częstotliwości do max 2gb.Pytanie polega jest takie ze mam 512mb samsunga pc3200 ddr200 i nie wiem czy zamienic je na jedna kosc 1gb ddr400 czy kupic kostke ramu ddr333pc 2700 na drugi slot-poniewz sa poprostu tańsze-czy bedzie to jakas róznica w pracy komputera czy tez jest to róznica tylko w cenie.

Dzieki za odpowiedzi.

Looca

arcix
komentarz
komentarz

Zamień je na jedną kostke 1gb.Będzie to pamięc o wiele szybsza od tych dwóch kostek co podałeś.

luq
komentarz
komentarz
Zamień je na jedną kostke 1gb.Będzie to pamięc o wiele szybsza od tych dwóch kostek co podałeś.

Zgada się. Jeśli będziesz miał 2 kości o różnych taktowaniach to ta mocniejsza zwolni do taktowania tej gorszej

looca
komentarz
komentarz

A jęsli usunę ta 512mb i kupie porostu 1gb o taktowaniu 333mhz która jest poprostu tańsza to czy będzie to miało jakis wpływ na prace kompa-zaznaczam ze jeden slot obsługuje ddr 400 a drugi inne 333 i 266Mhz.Pytanie czy i o ile jest to faktycznie różnica w pracy kompa przy ddr 333 i 266 i ddr 400.

Dzieki za odp.

Looca

arcix
komentarz
komentarz
Pytanie czy i o ile jest to faktycznie różnica w pracy kompa przy ddr 333 i 266 i ddr 400.

O ile to ciężko powiedziec,ale róznica będzie napewno na "plus"dla wydajności.Kup tą ddr400 a będziesz zadowolony z uzyskanego wzrostu szybkości pamięci.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.