x-kom hosting

Aktywne Chlodzenie W Geforce 8600gt

creative2200
utworzono
utworzono

Chcialbym zmienic chlodzenie w swoim GeForce 8600gt z pasywnego na aktywne. Co byscie polecili, czy da sie wogole zamontowac do niego wentylator? Chcial bym sie wyrobic w granicy 150zl na to chlodzenie

grzegorzmce
komentarz
komentarz

wystarczy że dasz pod niego zwykły wentylator może być nawet taki sam co do obudowy cena 15-20zł. Są 2 opcje albo przykręcisz go do radiatora ale możesz stracić gwarancje albo zrobisz jakąś podstawke

intimatelly
komentarz
komentarz

jezeli masz tyle kasy to proponuje Zalman VGA VF900-Cu LED za ok 125zł ;)

grzegorzmce
komentarz
komentarz

zazwyczaj dodanie wiatraczka do chłodzenia pasywnego daje bardzo dobre chłodzenie przy bardzo małym nakładzie finansowym. Co innego jeśli ktoś chce zrobić na odwrót

intimatelly
komentarz
komentarz

zapytal sie jakie chlodzenie... to mu polecilem tego zalmana ..... wiem ze dokupienie wiatraka tez zalatwi sprawe :D

creative2200
komentarz
komentarz

a jaki moze miec zakres pracy ten geforce?

intimatelly
komentarz
komentarz

a napisz dokladna nazwe tego Ge-forc'a ;)

creative2200
komentarz
komentarz

Pełna nazwa jest taka jak podałem NVIDIA GeForce 8600 GT (256 MB) producent gigabyte

Datex
komentarz
komentarz

Ja bym zakupił takie cudo http://www.allegro.pl/item251527589_glacia...nie_czekaj.html

Takie wiatraczki + pasywne chłodzenie na karcie = BDB chłodzenie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.