x-kom hosting

Nowa szata graficzna forum

Skrash
utworzono
utworzono

Cześć.

Od niedawna widzę całkowicie nową szatę graficzną na forum. Całkiem fajna, jednak czemu nie można powrócić do pierwotnej wersji stylu jaka była 1-2 lata temu? Wygląd swoją drogą, jednak opcję użytkowania oraz "wykaz postów przeczytanych" zostały co najmniej pogmatwany. Może ja jestem już stary i nie potrafię załapać wszystkich zmian, dlatego nie krytykuje nowego wyglądu, jednak czy nie można dla bardziej przyzwyczajonych jak ja, umożliwienie powrotu do starego stylu?

Pozdrawiam, Karol.

[color=#ff0000]//Przypinam. Lekko poprawiam temat. //Igorrodz[/color]

necik
komentarz
komentarz

Zmiana szaty graficznej spowodowana była aktualizacją całego skryptu forum. Stara grafika nie jest kompatybilna z obecnym skryptem.

Wisnia123
komentarz
komentarz

No dobra, przyzwyczaje się, jak mi ktoś powie, jak mogę zapodać komuś linka, wpisujac np. "Mój odnośnik"? teraz tylko daje Link>wklejam link z wybraniem protokołu, ale nie widzę, gdzie mogę nazwać ten link by nie był taki długi.

Drugim pytaniem jest jak mogę zacytować fragment czyjejs wypowiedzi? Zaznaczam tekst, klikam cytuj a ten mi wkleja całą zawartość postu do odpowiedzi. ;/
Nie każdy musi się od razu we wszystkim połapać prawda :)

Pozdrawiam

snip91
komentarz
komentarz

[quote name='Wisnia123' timestamp='1314903941' post='1334717']
No dobra, przyzwyczaje się, jak mi ktoś powie, jak mogę zapodać komuś linka, wpisujac np. "Mój odnośnik"? teraz tylko daje Link>wklejam link z wybraniem protokołu, ale nie widzę, gdzie mogę nazwać ten link by nie był taki długi.[/quote]
Piszesz sobie "Mój odnośnik", zaznaczasz tekst myszką, ładujesz link i wszystko szpula.

[quote name='Wisnia123' timestamp='1314903941' post='1334717']
Drugim pytaniem jest jak mogę zacytować fragment czyjejs wypowiedzi? Zaznaczam tekst, klikam cytuj a ten mi wkleja całą zawartość postu do odpowiedzi. ;/[/quote]
Niestety, cytowanie selektywne nie jest jeszcze dostępne. Mam nadzieję, że będzie szybko, bo też mnie denerwuje jego brak.

xardas228
komentarz
komentarz

Jeszcze moje pytanie. Na dole mamy opcje zmiany stylu w której są IP.Board i IP.Board Mobile, a domyślnie miałem ustawiony styl który nazywał się chyba IPB Skin. Jak go włączyć ?

snip91
komentarz
komentarz

Dostępne są tylko te, które są widoczne.

daw1992
komentarz
komentarz

Zmiana bardzo fajna ale jest właśnie te 'ale' ;p mianowicie nie dało by rady jakoś przywrócić godziny napisanego posta? Na stronie głównej jak i w danym dziale to takie ułatwienie było gdy ktoś oczekuje odpowiedzi. Bo tak jest tylko data i nie widać czy coś tam się stało ;p
Ale ogólnie bardzo mi się podoba :)

benkowik
komentarz
komentarz

[quote name='daw1992' timestamp='1314996774' post='1335283']
Zmiana bardzo fajna ale jest właśnie te 'ale' ;p mianowicie nie dało by rady jakoś przywrócić godziny napisanego posta? Na stronie głównej jak i w danym dziale to takie ułatwienie było gdy ktoś oczekuje odpowiedzi. Bo tak jest tylko data i nie widać czy coś tam się stało ;p
Ale ogólnie bardzo mi się podoba :)
[/quote]

Też jestem za przywróceniem godzin obok dat. Dużo miejsca jest więc nie powinno być problemu.

Skrash
komentarz
komentarz

Ja bym na przykład zmienił ikony postów z własną zawartością. Kropka i gwiazdka... może na forum czytelniczek Brawo Girl takie rozwiązanie by uszło, jednak stare "chmurki z karteczką" były bardziej wymowne.

Pozdrawiam, karol

Morango
komentarz
komentarz

[quote name='Skrash' timestamp='1315049454' post='1335533']
Ja bym na przykład zmienił ikony postów z własną zawartością. Kropka i gwiazdka...
[/quote]

również tak uważam !!!

Igorrodz
komentarz
komentarz

A mi tam kropki i gwiazdki nie przeszkadzają :PP

djmakus
komentarz
komentarz

[quote]na forum czytelniczek Brawo Girl takie rozwiązanie by uszło,[/quote]
tam to by się różowe serduszka pokazywały :E
oczywiście też mi się nie podobają te gwiazdki i należy je zastąpić poprzednimi symbolami, a kropki niech sobie będą...przynajmniej będą się wyróżniać...

  • 2 tygodnie później...
HQ19
komentarz
komentarz

Zauważyłem, że będąc niezalogowanym, obok logo ForumPC znajduje się logo naszego partnera. Po zalogowaniu się już go brakuje (zapewne w tym stylu nie został uwzględniony), a to powinno chyba zostać poprawione.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Gdzie? U mnie (chyba) nie ma. Daj screena...

HQ19
komentarz
komentarz

Igor, proszę bardzo. Jak widać, na Baisiku jest morele.net, a na IP.Board już nie.

Igorrodz
komentarz
komentarz

HQ proszę bardzo, ale u mnie na żadnej przeglądarce BASIKA włączyć się nie da.

EDIT:
Poza tym NIE CHCĘ tego BASIKA :E

  • 1 miesiąc później...
Walus002
komentarz
komentarz

Jak odzyskać awatar miałem bardzo fajny a nigdzie go nie mogę znaleźć w necie.

  • 1 miesiąc później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

@UP
Się nie da, forum nie archiwizuje takich rzeczy :E

@Do administracji
Bardzo proszę o wstawienie również mobilnej wersji forum dla smartfonów. Ja osobiście mam Samsunga Galaxy Ace z Androidem i poprzez niego czasami wchodzę na forum - w poprzedniej wersji była taka funkcja, że forum automatycznie wczytywało mi wersję mobilną, co znacznie skracało czas wejścia na niego oraz ułatwiało pisanie.
Proponuje jeszcze wprowadzenie Taptalka na forum.

Lipton
komentarz
komentarz

UP: Przyłączam się do prośby ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.