x-kom hosting

Wentylator - Czy Mój Zasilacz 350 W Wystarczy Aby Zasilić?

Mesajah
utworzono
utworzono

Chce Kupić Ten Wentylator do obudowy http://allegro.pl/item248774753_arctic_coo..._obr.html#photo

Chce go zamontowac na przodzie w obudowie tylko ze tam już sa wywiercone dziury wiec nie bede mial problemu wymierzylem i ma 12 Cm Dlugosci i szerokosci !

I czy Mój zasilacz 350 w wystarczy aby zasilic go i Jak ustawia sie W biosie Aby chodzil ??

Bamu
komentarz
komentarz

a pozostale elementy kompa?

bo to jest pytanie czy twój komputer juz nie jest obciązony ?

Ale wentylatorek nie powinien duzo zjesc mocy

Mesajah
komentarz
komentarz

Mam :

płyta główna: Asus K8-UX

Procek:AMD Sempron, 1600 MHz (8 x 200) 2600+

Karta Grafiki:Nividia Ge Force 7300 GT (256mb) DDR3

Ram:ELixir 512 mb DDR PC3200

Zasilacz:ColorSit w srodku pisze 350 V ale na naklejce pisze z tylu 230 V nie wiem dlaczego a

A pozostale elementy pc to : Wentylator na Chlodzeniu Procka ,Karty I jeden na samej górze taki 8cm na 8cm Na procku gdzies tez takie wymiary a na karcie mniejsze tyklo Radiatory sa duze

Bamu
komentarz
komentarz

230 V - napiecie

350 W - moc

Powinno chodzić !

Mesajah
komentarz
komentarz

A jak bede chcial jeszcze jeden dokupic ale tym razem 8cm na 8cm to tez pujdzie ??

Bamu
komentarz
komentarz

Bez przesady :D

Mesajah
komentarz
komentarz

:D THx Ale gdzie to podlaczyc to plyty głównej i jak ustawic w biosie aby chodzil jesli tak nie pójdzie?? A czy Bede Musial ustawiac cos w biosie ??A czy Bede Musial ustawiac cos w biosie ??

grzegorzmce
komentarz
komentarz

sou nie chce cię martwić ale w tym linku pisze Uwaga! Za sprawą nietypowego kształtu wentylatory z tej serii można montować tylko z tyłu obudowy.

Mesajah
komentarz
komentarz

Jest Napisane :P a nie Pisze :P Dobra ale ja i tak go spróbuje z przodu go zamontowac bo mam juz wywiercone jak kupilem obudowe:D Spróbuje jak sie nie uda to na obudowie go wezme

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.