x-kom hosting

3 Gb Ramu I Nie Czuje Żadnej Różnicy!

tabun69
utworzono
utworzono

Ostanio dokupilem dodatkowe 2 kosci good ramu 667mHz. mam tereaz 3 Gb. Ale musze przyznac ze nie odczuwam w ogole tych doatrkowych 2 kosci!Czasami nawet program do obrobki video wyskakuje mi z otrzezeniami ze "malo pamieci wirtualnej" Nie iwm o co chodzi bo chyba tak nie powinno byc:/ Dodam ze ram jest zainstalowany na plycie jak trzeba i komp go wykrywa a i plyta obsuguje te pamieci. Prosze o pomoc

Lewy12
komentarz
komentarz
!Czasami nawet program do obrobki video wyskakuje mi z otrzezeniami ze "malo pamieci wirtualnej"

Masz zamało pamięci na dysku systemowym zwolnij miejsce i to powino pomóc .

tabun69
komentarz
komentarz

no to prawda, dysk mam zawalony po same brzegi..wiec mam na kazdej partycji zrobic troche miejca czy wystarczyn tylko na systemowej?

olej3232
komentarz
komentarz

Zależy jak masz skonfigurowany program, jeśli pliki tymczasowe trzyma standardowo na systemowy, to zwolnij właśnie na nim.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.