x-kom hosting

Programy biurowe z przegladarki, działające bez instalacji

tychylec
utworzono
utworzono

Witam,
używacie programów biurowych, które działają na przeglądarce i nie trzeba ich instalować, wystarczy tylko dostęp do internetu? Pytam, bo ostatnio rozmawiałem z kumplem i zachęcał mnie do skorzystania z zoho, który właśnie działa na tej zasadzie.

Axel
komentarz
komentarz

Google Docs swego czasu testowałem. Co ciekawe otworzył mi plik .doc , z którym OpenOffice nie mógł sobie wtedy poradzić. Jednak na co dzień preferuję tradycyjne pakiety, np. OpenOffice. Z Zoho jeszcze nie korzystałem.

Ollo
komentarz
komentarz

[quote name='Axel' timestamp='1315205743' post='1336748']
Jednak na co dzień preferuję tradycyjne pakiety, np. OpenOffice. Z Zoho jeszcze nie korzystałem.
[/quote]

Ja zrezygnowałem z OO na rzecz Libre Office, odkąd ten pierwszy projekt przejęło Oracle. Google Docs są dobrym rozwiązaniem np. kiedy na jednym dokumencie pracuje kilka osób, ponieważ można nanosić poprawki w czasie rzeczywistym. Raz tak pracowaliśmy ze znajomymi nad prezentacją na zaliczenie.

tychylec
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='Axel' timestamp='1315205743' post='1336748']
Google Docs swego czasu testowałem. Co ciekawe otworzył mi plik .doc , z którym OpenOffice nie mógł sobie wtedy poradzić. Jednak na co dzień preferuję tradycyjne pakiety, np. OpenOffice. Z Zoho jeszcze nie korzystałem.
[/quote]
Rozumiem. Też już próbowałem OO czy Google Docs, jakoś tak średnio mi podchodziły. Właśnie zacząłem sprawdzać Zoho, który z tego co wyczytałem staje się coraz większą konkurencją dla google.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.