x-kom hosting

Płyta Am2

dar55
utworzono
utworzono

w poście http://www.forumpc.pl//index.php?showtopic=22183&hl= chłopaki troszę mi namieszali , ale jestem odważny i prosze o ocenę/wybór płyty pod athlona x2 5200.

Ograniczenia 270 zeta , gniazdo AM2, + płyta musi współpraować z ramem OCZ platinum. Podaję linki ze wskazaniem na pierwszą pozycję:

1. Foxconn

2. MSI

3. DFI

4. wasz propozyszyn

tazman
komentarz
komentarz

Jak najbardziej popieram płytę z formy DFI najlepsza spośród zaproponowanych pod względem uposażenia i mozliwości w biosie, aczkolwiek na uwage zasługuje również Foxconn, spore możliwości oc, wysoka wydajność podsystemu pamięci, wszystkie płyty na nforcie 570

dar55
komentarz
komentarz
Ale i tak DFI, która podałem NAJLEPSZA

jedna mała uwaga , ta DFI nie obsługuje ddr2 800

kwachu1992
komentarz
komentarz

proponuję tą DFI.

co do Foxconna - czytałem (pcformat), że ma problemy ze stabilnością podczas modyfikowania BIOSU.

jacdaj
komentarz
komentarz
jedna mała uwaga , ta DFI nie obsługuje ddr2 800

Podobno obsługuje jak się wgra nowszy bios.

Czy to prawda? przekonam się jak przyjedzie kurier z tą płytą bo właśnie kupiłem.

dar55
komentarz
komentarz
odobno obsługuje jak się wgra nowszy bios

a to dziwne , bo na stronie nie ma takiego biosu :D , to samo tyczy się brisbane , jak się ma bios rev1 przed 2007/02/26 to i nie obsłuzy.

jacdaj
komentarz
komentarz

Przeglądałem inne fora...

ludzie piszą że chociaż producent pisze że tylko 667 to bez problemu wkładają i chodzą im 800tki.

ktoś nawet zrobił screen biosu.

http://img154.imageshack.us/my.php?image=img1501vf1.jpg

dar55
komentarz
komentarz

temat nie aktualny już - zamówiłem foxccona

Przeważyła opcja

"Nie znajdziemy tu żadnego tradycyjnego kondensatora ani tranzystora. Tradycyjny układ zasilający procesor został zastąpiony cyfrowym układem PWM (Pulse Width Modulation – Modulacja szerokości impulsu)"

oraz pełna obsługa ddr800 oraz nf570 a nie nf4

Dziękuję wszystkim za chęci

demarco
komentarz
komentarz
oraz pełna obsługa ddr800 oraz nf570 a nie nf4

z tym, że to jest akurat wada a nie zaleta

Płyta jest krótko na rynku, o jej awaryjności za wiele się wypowiedzieć nie mogę, bo jeszcze nikt takowej nie zamawiał :)

Dlatego bedac na Twoim miejscu kupiłbym coś bardziej sprawdzonego

Pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.