x-kom hosting

,,No signal '' na monitorze

Dyxen
utworzono
utworzono

Cześć , mam do Was pytanie .
Od pewnego czasu gdy gram w gry typu metin2,COD,PES miewam problemy z monitorem , mianowicie
gra działa 2,3min maksymalnie 5min , nastepnie ,,ciemnieje'' mi obraz i pojawia sie komunikat ,,no signal ''
oraz w jednym wypadku pojawiło sie ,, sterownik ekranu przestał działać , nvo4c'' jezeli dobrze pamiętam .
Mam karte graficzną nvidia geforce 7600GT , sprawdzałem jej temperature , miałą 68 stopni celcjusza a gdy uruchamiałem gre podnosiła
sie do 70+ stopni .(oraz gdy dotykałem jej byłą dosyc ciepła )I teraz pytanko do Was czy jest zbyt przegrzana , czy to wina kostki ,zasilacza ? Czekam na odpowiedz z Waszej strony , poniewaz nie chce zmieniać cześci bez
konsultacji z osobami które znają sie na tym , mógłbym zanieść ją do naprawy , owszem , lecz obecna moja sytuacja finansowa mi na to nie pozwala .Ponadto ten problem występuje czasami gdy przeglądam internet,otwieram strony , lecz nie w tak krótkim wymiarze czasowym , czasami nawet 1h po uruchomieniu komputera .

ps.Czyściłem komputer,wyjmowałem karte graficzną ,ram , lecz to nic nie skutkowało , szukałem równiez tego problemu w internecie lecz były rózne wersje .Aktualizowałem równiez sterowniki, nie pomogło .

Moja karta graficzna to Nvidia GeForce 7600 GT

Zasilacz: Fell- 300 ATX 230V 50Hz 3A , 280 W

System :Microsoft Windows XP Profesional , Wersja 2002, Dodatek Service Pack 2

Komputer : AMD Athlon(tm) 64 Processor ,3200+, 2,01 GHz,2.00 GB RAM Rozszerzenie adresu fizycznego

boss27
komentarz
komentarz

Miałem podobny problem. W moim przypadku winą była wadliwa kość pamięci. Po wymianie wszystko działa jak należy. Oczywiście w Twoim przypadku przyczyną może być również wina zasilacza, sterowniki itp.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.