x-kom hosting

Który Ram Wybrać

dar55
utworzono
utworzono

Panowie potrzebuję szybkiej odpowiedzi.

1. OCZ Special Ops CL5 (5-5-5-12)

2. GeIL Ultra CL 4 (4-4-4-12)

3. OCZ Platinum CL4 (4-5-4-15)

4. Corsair XMS2 (TWIN2X2048-6400) CL 5 (5-5-5-12)

Czterech zawodników i oczekuję od was odpowiedzi który wygrywa. Ale bez tekstów "1 lepszy " tylko 1 lepszy bo....

W zawodach startuje tylko ta czwórka .

arcix
komentarz
komentarz

3 najlepszy

dar55
komentarz
komentarz
3 najlepszy

nie chcę być upierdliwy ale

bez tekstów "1 lepszy "

cos więcej byś dopisał arcix,

arcix
komentarz
komentarz
cos więcej byś dopisał arcix

Po prostu jest najszybszy,najlepszy do kręcenia,firma bardzo dobra...no cóz,ja tak uważam,ale ty nie musisz sie z tym zgodzic.

olej3232
komentarz
komentarz

U siebie mam Corsair XMS2 (TWIN2X2048-6400) CL 5 (5-5-5-12) ale gdyby nie to że kupiłem je okazyjnie, miał bym teraz OCZ Platinum CL4 (4-5-4-15), moim zdaniem OCZ to aktualnie najlepsze pamięci na rynku, choć przy Geilach jest dość ciekawe napięcie zasilania (2,3V)

Mimo wszystko OCZ

dar55
komentarz
komentarz

narazie OCZ prowadzi 2:0 , jeszce jakieś propozyszyn

Gość
komentarz
komentarz

Jakbym miał brać teraz jakieś mamki to wybrałbym te: Goodram'y PRO 900. Miałem je brać zamiast tych moich OCZ, ale wtedy były dużo droższe i trudno dostępne.

A z tych które podałeś wybrałbym OCZ Platinum - tylko nie te co Ty wybrałeś bo to są rev.1 :P Rev.2 są lepsze - lepiej sie kręcą i na starcie mają timingi 4-4-4-15 :)

demarco
komentarz
komentarz
Po prostu jest najszybszy,najlepszy do kręcenia

akurat się mylisz

Rewizja I za dobrze się nie kręci. Jeśli już to rev.2

Z tych czterech brałbym OCZ SpecialOps. Są tanie i dosyć dobre w OC

dar55
komentarz
komentarz

aż dziw że nikt geili nie wymienił

temat powiązany z tym http://www.forumpc.pl//index.php?showtopic=22233

Gość
komentarz
komentarz
Z tych czterech brałbym OCZ SpecialOps. Są tanie i dosyć dobre w OC

Ja właśnie pare razy słyszałem opinie że są gorsze (nawet 900MHz) od Platinum... :P

tazman
komentarz
komentarz

Geile wg tego co podałeś mają najkrótsze timingi, napięcie 1,8 V ~ 2,4 V, szkoda że te radiatory są aluminiowe, ale w mym ulubionym kolorze. Nadto pozłacane styki, nie będę sie rozpisywał nad ich specyfikacją , ale zastanowił bym się jeszcze nad OCZ niezłe możliwości oc, dużo większe niż geila, możesz zerknąć na te :

OCZ DDR2 PC2-6400 CL 4 FlexXLC Edition http://www.ocztechnology.com/products/memo...flexxlc_edition

dar55
komentarz
komentarz

tazman a ty widziałes ich cene ? :D 160$ , chyba się nie skuszę

Gość
komentarz
komentarz

A ile masz kasy dokładnie? Może byś jednak poszukał Goodramów PRO 900 :) Będą najlepsze do 350zł - spokojnie chodzą ponad 1100MHz :cwany:

dar55
komentarz
komentarz
W zawodach startuje tylko ta czwórka

ograniczony budżet

Przemek
komentarz
komentarz

A czy Pan przwiduje OC?

dar55
komentarz
komentarz

OC tylko dla zabaway jak już , generalnie nie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.