x-kom hosting

[ROZWIĄZANY]Win 2000 I Dziwny Błąd : (

Wyspa
utworzono
utworzono

jak chce odpalic płyte DVD (nowa nagrywarka nie dawno kupiona) z grą to zamiast autostartu wyskakuje mi taki błąd http://img219.imageshack.us/my.php?image=96966296at6.jpg nie wiem co z tym fantem zrobic i jak odpalic gre :( Mialem wczesniej zepsuty RAM to kupiłem NOWY i wywaliłem stary i komputer od razu zaczął działać dobrze... pozniej wymieniłem karte graficzną ze starej na nową (dzisiaj doszła i idealnie działa)... moze mam dysk zepsuty? Zacząłem robic programem HDD Regeneration czy jakos tak sprawdzanie BAD sektorów czy dysk jest moze zepsuty ale cos strasznie dlugo sie to robiło i zrobie to w nastepnych dniach ale jak zrobiło tak 20% to all było ok... albo moze cos z płytą głowną? jak mialem windowsa XP to tez mi ten sam błąd czasem wyskakiwał :( Jak mialem widnowsa XP to dziwnie mi sie psuł i co kilka dni musialem robic formata chodz mialem antywira + all ubgrady! zmieniłem na win 2000 i działa ok i nie musze go wcale formatowac ale ten bład dalej wystepuje :( juz nie wiem co musze w kompie jeszcze wymienic :(

tazman
komentarz
komentarz

Przeczyść styki pamięci, jakie programy instalowałeś ostatnio ?

Spróbuj zmienić sloty pamięci

Wyspa
komentarz
komentarz

działa! Wyglądało to na idealnie czyste all ale poprzecieralem wszystko ale nie sadzilem ze zadziała a jednak :) THX! :):rolleyes: Masz plusika za pomoc :)

a jak sie sam komputer nagle zresetuje to tez moze byc to zwiazane z RAMEM? bo wlasnie mi sie tak stało a nie robiło mi to sie bardzo długi czas juz... moze to przez to ze ruszalem kosci RAM? (naprawił sie dzieki temu ten błąd - ale moze cos nowego sie zrobiło?) (a moze to wina nowej karty graficznej? ktora dziala bardzo dobrze)... jak sie to bedzie powtarzac to napisze moze jeszcze o tym bo moze to tylko taki pojedynczy wybryk :unsure:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.