x-kom hosting

Jak To Nazwać?

Swift
utworzono
utworzono

Ema, mam problem.

Chodzi o to, że chcę kupic sobie Pamięc RAM 256mb. Kolega przyniósł mi do domu swoją (bo sprzedaje), ale nie pasuje, bo ma na środku tylko jedną "przerwę". No to tam pisało z tyłu Kingston DDR czy coś... Ale przy mojej płycie głównej są wejścia na karty z kilkoma "przerwami"... Jak to nazwać?? Szukam na necie w róznych miejscach ale wszędzie wyskakują te nie pasujące...

Pomóżcie mi!! Z góry dzięki :D

Gość
komentarz
komentarz

Sloty na pamięć od dwaien dawna maja labo jedną przegródkę, albo dwie. Te z jedną to DDR i DDR2, a także nowe DDR3, a te z dwoma przegródkami to SDRAM. http://pl.wikipedia.org/wiki/Pami%C4%99%C4...99pie_swobodnym

Swift
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc, znalazłem już jedną i właśnie zamawiam ;)

olej3232
komentarz
komentarz

Napisz jaką masz płytę główną, to coś poszukamy. Model płyty sprawdzisz TYM

Swift
komentarz
komentarz

No a co mam dokładnie podać?? To wystarczy? :

ECS K7VZA

Tylko nie rozpędzajcie się, bo minimum może być karta 256, ale nie za droga, bo to grat i nie opłaci się w niego wrzucac wiecej kasy ( chyba ze nie za duzo)

olej3232
komentarz
komentarz

Płyta obsługuje pamięć SDR 100 i 133MHz, maksymalnie możesz mieć na niej 1,5GB ram

TE będą idealne

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.