x-kom hosting

Problem Z Ram-em

zonee
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam problem z Ram-em w mojej jednostce.Kupiłem dzis Kingston 512 RAM DDR a wczesniej juz miałem 128 MB DDR i 256 MB DDR ( wszystkie kosci w pełni kompatybilne ze soba ). Moja płyta głowna to GIGABYTE GA-8IR533 Procesor Celeron 1.7 Ghz.

Problem polega na tym ze choc ramu po wpieciu powinno być 896 MB DDR ( 128 + 256 + 512 ) to zlicz tylko 768 MB DDR.Dodac tylko moge ze wszystkie kosci ramu sa w 100% sprawne ( sprawdzalem każda oddzielnie ) jak rowniez gniazda na płycie rownież wszytkie sa sprawne ( sprawdzalem kazde z osobna ) ogólnie cała jednostak jest w 100% sprawna technicznie . Zatem moje pytanie brzmi czy moze jest to spowodowane tym iż moja plyta nie obsluguje fabrycznie wiecej niz 768 MB RAM czy raczej jest to jakas usterka bardziej złozona.Ewentualnie jak sobie z tym problemem poradzic. Z gory dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam

//uwaga na ort.

//naekana

Evil
komentarz
komentarz

256mb jest u Ciebie wygrywane jako 128mb ;)

Ja kiedyś tak miałem, że miałem 128mb a było wygrywane jako 64mb.

zonee
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale czemu sie tak dzieje , jak wkladam każda kosc z osobna to zlicza 256 jak 256 , 128 jak 128 i 512 jak 512 . wiec to chyba nie to

ps. a jak sobie z tym poradziles u mnie zlicza tylko jak sa wszystkie 3 tak

//zwracaj uwagę na ortografię

//naekana

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.