x-kom hosting

Pamiec Ram

_Scorpion_
utworzono
utworzono

Witam mam 512mb RAM-u. Jak wlacze kompa bez dodatkowych aplikacji to po sprawdzeniu pisze mi ze mam ok 200 mb wolnej pamieci, w menedzerze zadan jest 30 procesow wiekszosc systemowych, nie mam nic odpalonego co potrzebuje wiekszej ilosci ramu a mam tak malo wolnej pamieci, wiec co sie stalo z pozostalymi 300mb??

Pozdro

kwachu1992
komentarz
komentarz

chodzi zapewne o pamiec wirtualna.

sprawdz everestem ile masz pamieci fizycznej, z pewnoscia bedzie 512

snip91
komentarz
komentarz
Witam mam 512mb RAM-u. Jak wlacze kompa bez dodatkowych aplikacji to po sprawdzeniu pisze mi ze mam ok 200 mb wolnej pamieci, w menedzerze zadan jest 30 procesow wiekszosc systemowych, nie mam nic odpalonego co potrzebuje wiekszej ilosci ramu a mam tak malo wolnej pamieci, wiec co sie stalo z pozostalymi 300mb??

Pozdro

Windows bierze trochę RAM-u :D Widziałem, że XP około 260 MB ciągnie.

dar55
komentarz
komentarz

a nie masz grafiki zintegrowanej ?

_Scorpion_
komentarz
komentarz
a nie masz grafiki zintegrowanej ?

No mam zintegrowana ale jej nie uzywam bo mam osobno pod PCI-express, wiec chyba w tym wypadku zintegrowana nie pobiera ram-u prawda??

Edoit: Sprawdzilem everstem mam 80% wykorzystania pamieci fizycznej przy wlaczonej tylko przegladarce, wiec co jest??

snip91
komentarz
komentarz
No mam zintegrowana ale jej nie uzywam bo mam osobno pod PCI-express, wiec chyba w tym wypadku zintegrowana nie pobiera ram-u prawda??

Edoit: Sprawdzilem everstem mam 80% wykorzystania pamieci fizycznej przy wlaczonej tylko przegladarce, wiec co jest??

No tzn że 80% pamięci jest używane przez system i przeglądarkę ( i inne niezbędne systemowe procesy ) a 20% czyli ok. 100 MB ci zostało :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.