x-kom hosting

Toshiba Bass Enhanced Sound System

kaktus3333
utworzono
utworzono

witam

poszukuje sterownikow do tej karty co w temacie.mialem viste ale mnie wkurzala to sobie xp zainstalowalem i nie mam dzwieku.nie moge na necie znalezc to prosze o pomoc Was.jesli mi dacie linka do sciagniecia tego to bede wdzieczny a Bóg wam w dzieciach wynagrodzi.

pozdrawiam i prosze o proste rozwiazania poniewaz jestem srednim komputerowcem :rolleyes:

mikrus
komentarz
komentarz

jakieś dokładniejsze dane o kompie można prosić?? model itp

Przemek
komentarz
komentarz

A jaka dokladniej masz wersje?

PSL30 czy PSL33?

kaktus3333
komentarz
komentarz
A jaka dokladniej masz wersje?

PSL30 czy PSL33?

mam wersje PSL33

kaktus3333
komentarz
komentarz

sciagnalem,rozpakowalem i w trakcie instalacji wyskoczylo ze nie mozna zainstalowac sprzetu .sprzet nie zostal zainstalowany poniewaz kreator nie moze znalezc wymaganego oprogramowania.plyte jaka dostalem z kompem wlozylem ale nie ma tam widocznie tego co potrzeba.dalej jest wybor albo cofnac i wlozyc plyte albo zakonczyc i czekac az windows update znajdzie na necie odpowiednie oprogramowanie.a juz myslalem ze to bedzie final akcji a jednak blokada nastepna.co mam dalej zrobic bo ten link okazal sie chyba trafny a juz na pewno najbardziej trafny z moich ostatnich prob gdzie blokade mialem juz wczesniej niz przy tym.

  • 7 miesięcy później...
Kinglerek
komentarz
komentarz

Witam, kupiłem dzisiaj Toshibe satellite l40 17s. Przeinstalowałem system na Windowsa XP Service Pack 3 (Wcześniej była Vista). Wszystko już praktycznie działa poza Kartą dźwiękowa której nazwa brzmi identycznie jak w temacie. Podczas instalacji sterowników które znalazłem w tym temacie wyskakuje błąd ponieważ sterowniki są pod SP 2, czy da sie to jakoś ominąć żeby już kolejny raz nie przeinstalowywać systemu ? Prosiłbym bardzo o szybką pomoc... Zależy mi na czasie.

bez_tytuĹu.JPG

post-20685-1211989335_thumb.jpg

  • 6 miesięcy później...
mysza1989
komentarz
komentarz

Mam dokładnie tego laptopa http://ce.computers.toshiba-europe.com/inn...UCT_ID=130264#0 i dokładnie ten sam problem co kolega pienterko wyrzej.....miałem wgraną pod niego Viste......wgrałem xp to nie działał dzwięk a sterowników pod xp to wogule do niego nie ma nawet na stronce producenta....ale pod cp sp2 była pewna łatka ktura załątwiałą sprawę mianowicie kb888111xpsp2 natomiast pod sp3 ona nie działa i jej odpowiednika współgrającego z nowym sp nie znalazłem......prubowałem sterowników od podobnych modeli próbowałem ruwnież Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio (sp33867)......nic nie działa. Pisałem już posty na wielu forach.....szukałem na stronkach polskich i nie tylko....i nic......Wiec jeśli ktoś zna rozwiązanie tego problemu to KOZAK Z NIEGO!!!! I to bez dwóch zdań jeśli ktoś wie co robić to prosze o pomoc z góry dziękuje

  • 2 miesiące później...
rafzig155
komentarz
komentarz

Rozwiązałem wasz problem proszę oto instrukcja:

Potrzebujemy:

1. KB888111.exe (Universal Audio Architecture (UAA) High Definition Audio class driver) opublikowana przez Microsoft aktualizacja.

2. HD Audio driver (najnowsze sterowniki audio - CD lub strona producenta)

Instalacja:

1) NIE instaluj KB888111.exe!!! Najpierw rozpakuj KB888111.exe przed zainstalowaniem, za pomocą WinRAR lub WinZip (prawy przycisk myszy i extract).

2) Uruchom Managera Urządzeń i zaznacz "Unknown PCI Device" (lub "Nieznane urządzenie PCI"), kliknij prawym przyciskiem myszy, by aktualizować sterowniki. Odnajdź i zaznacz lokację rozpakowanych wcześniej plików i aktualizuj sterowniki.

3) Po aktualizacji sterowników dla nieznanego urządzenie PCI, HD Audio Device będzie widoczne w Menadżeże urządzeń. Teraz możesz zainstalować HD Audio driver używając instalatora, bądź instalując WDM HD Audio drivers ręcznie.

Działa - sam sprawdzałem na Windows XP Professional z SP3 i z Toshibą Satellite 40L-12X!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.