x-kom hosting

Jaka licencja MS Office 2010 dla małej firmy na 3 komputery

mati199537
utworzono
utworzono

Witam,
Jestem zainteresowany kupnem MS Office 2010 dla małej firmy. Zależy mi żeby można było go zainstalować na co najmniej dwóch komputerach, a najlepiej trzech. Dobrze by było, gdyby cena nie wykraczała dużo ponad 1000zł. No chyba, że wtedy będzie możliwość zainstalowania tego systemu na dużo większej ilości komputerów. Nie orientuje się na licencjach microsoftu względem produktów office dlatego piszę tutaj z prośbą.
Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam,
mati199537.

Gość
komentarz
komentarz

Zapomnij. Przy MS Office musisz posiadać licencje na każde stanowisko. Chyba, że jesteś szkołą - licencja molp (od 5-stanowisk w górę)

mati199537
komentarz
komentarz

Czyli ile by wynosiła np. licencja już powiedzmy na te 2 stanowiska?

Degh
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/ms-office-dom-i-firma-2010-pl-oem-fv-warszawa-i1766738963.html
Jesli potrzebujesz 3 licencje, kupujesz 3 sztuki.

mati199537
komentarz
komentarz

Powiedz mi proszę, że jest to jakiś żart Microsoft'u...

Rock'N'Rolla
komentarz
komentarz

nie ma co płacić
najlepsze i darmowe wyjście to OpenOffice.org
jest kompatybilne z MS Office

mati199537
komentarz
komentarz

Nie koniecznie.. Mam wersję domową na jeden komputer z 2010roku i gdy próbuje otworzyć je w OpenOffice (obecnie z niego korzystam w firmie) tekst pojawia się, ale formatowanie tekstu to katastrofa.. wszystko jest porozrzucane po całym dokumencie, w dobrej kolejnosci ale ani to łądnie nie wygląda ani wygodnie się nie pracuje z takim tekstem... więc musze go pisać wtedy od początku...

Rock'N'Rolla
komentarz
komentarz

to zależy jaki typ pliku zostanie wybrany przy zapisywaniu
wielokrotnie widziałem jak ktoś zapisał prace w Word 2010 a na innym komputerze np w Word 2007 formatowanie było inne
jest o tym wiele tematów na google

qaz_qaz
komentarz
komentarz

Witam.
Powiedzcie ile może kosztować Open Office na jedno stanowisko? :)

bub
komentarz
komentarz

Open Office to darmowy pakiet :)

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

Właśnie pakiet open office jest darmowy.

A aktualny możesz znaleźć na stronie [url="http://www.pobierztu.pl"]darmowe programy[/url].

Trochu inaczej poustawiane ale szybko sie idzie nauczyć.

Dodatkowo polecam zapis kompatybilny w MS word lub podobnie przy zapisywaniu.

Edytowane przez maxsp2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.