x-kom hosting

Ktore Pamięci ?

Gość
utworzono
utworzono

Czesc Wszystkim, mam takie pytanie odnosnie pamieci, waham sie miedzy 3 pamieciami : OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz Platinium Rev2 CL4, OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz Reaper EPP CL4-3-3 Heatpipe, Kingston HyperX DDR2 2x 1GB 800MHz CL4 Low-Latency , chodzi mi o to czy uzyskam widzoncznie lepszy rezultat fps wybierajac pamiec tego hyper X anizeli ocz platinium...?...

Płyta główna : Asus P5K Intel P35

Pamięć ram : ??

Dysk twardy : Seagate 250 GB Barracuda 7200.10 (16MB, Serial ATA II, zapis prostopadły)

Procesor : Intel Core2 Duo E6850 3,00GHz (S775) BOX

Zasilacz : Zasilacz do obudowy Chieftec (GPS-500AB-A) 500W

Obudowa : CoolerMaster Mystique RC-632S Black z oknem

Głośniki : Creative I-Trigue 3800IR retail black

Karta muzyczna : Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer

Karta graficzna : X1950Pro

kwachu1992
komentarz
komentarz
chodzi mi o to czy uzyskam widzoncznie lepszy rezultat fps wybierajac pamiec tego hyper X anizeli ocz platinium...?...

powinieneś uzyskać lepsze rezultaty ale proponowałbym już dołożyć do tych: http://allegro.pl/item247237236_kingston_h...sklep_lodz.html

Lewy12
komentarz
komentarz
OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz Reaper EPP CL4-3-3 Heatpipe

Weź te będą najlepsze moim zdaniem lub weż te co kwachu radzi

arcix
komentarz
komentarz

OCZ są bardzo dobre.Napewno lepsze od Kingstona.

kwachu1992
komentarz
komentarz
OCZ są bardzo dobre.Napewno lepsze od Kingstona.

od zwykłego - tak.

od hyperX - nie sądzę.

Gość
komentarz
komentarz

Dzieki koledzy, decyduje sie na OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz Reaper EPP CL4-3-3 Heatpipe.

Pozdro !!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.