x-kom hosting

Problem z komunikatorami

klaudia9669
komentarz
komentarz

Oki GG usunięte, a oto nowe logi ;]

Gość
komentarz
komentarz

Uruchom OTL i w oknie [b]Własne opcje skanowania/Skrypt[/b] wklej następujący tekst:

[code]:OTL


[2011-08-02 18:50:45 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\Klaudia\Dane aplikacji\Gadu-Gadu
[2011-08-02 18:49:09 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\Klaudia\Gadu-Gadu
[2011-08-02 19:17:34 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\Klaudia\Dane aplikacji\BabylonToolbar
[2011-08-03 12:50:26 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\McAfee
[2011-08-07 17:37:11 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\LocalService\Dane aplikacji\McAfee
[2011-08-08 13:22:17 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\Klaudia\Dane aplikacji\Miranda
[2011-08-08 15:20:33 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Documents and Settings\Klaudia\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Conduit


:Commands
[emptyflash]
[emptytemp][/code]


Kliknij w Wykonaj skrypt. Wstaw log z usuwania a następnie zainstaluj [b]AQQ[/b].

klaudia9669
komentarz
komentarz

Ok, zrobione, dodałam do załącznika log z usuwania, AQQ zainstalowałam, chodzi bez żadnych zarzutów, dziękuje Ci serdecznie za pomoc, bez Ciebie bym nie dała rady tego naprawić jeszcze raz dziękuje, ja właśnie jutro wyjeżdżam na 5dni i nie bede mieć kontaktu z internetem, także nie bede w stanie odpisać... Dziękuje serdecznie jeszcze raz ;]
Serdecznie pozdrawiam ;*
[attachment=17113:Log z usuwania.txt]

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]Ok, zrobione, dodałam do załącznika log z usuwania, AQQ zainstalowałam, chodzi bez żadnych zarzutów, dziękuje Ci serdecznie za pomoc, bez Ciebie bym nie dała rady tego naprawić jeszcze raz dziękuje, ja właśnie jutro wyjeżdżam na 5dni i nie bede mieć kontaktu z internetem, także nie bede w stanie odpisać... Dziękuje serdecznie jeszcze raz [img]public/style_emoticons/default/cwaniak.gif[/img]
Serdecznie pozdrawiam [/quote]

Na koniec uruchom OTL i kliknij [b]Sprzątanie[/b] to usunie OTL z dysku i wszystkie logi.
Nie ma sprawy. Trzymaj się.

stabilo
komentarz
komentarz

Squonk - można dopisać użytkownikowi [color=#7D7D7D][font=tahoma, arial, verdana, sans-serif][size=2][b] ([url="http://www.forumpc.pl/index.php?showuser=84857"]klaudia9669[/url]) [/b][/size][/font][/color] [i][size="1"]który prawdopodobnie pisze z twojego komputera[/size][/i][b] :D[/b] że:

AQQ oszukuje z obciążeniem pamięci RAM, zmusza system do przeniesienia pamięci na plik wymiany, kiedy user ma sporo wolnej pamięci, system i tak będzie musiał wczytać dane raz jeszcze z pliku :)
Aplikacja nie sprawdza co przenieść do SWAP'a, przenosi wszystko jak poleci..
Page Fault jest kosmiczne w porównaniu z innymi komunikatorami co daje sporo do myślenia, szczególnie tym którzy przyglądają się w jaki sposób napisana jest ta aplikacja.

[quote][color=#595959][font=tahoma, arial, verdana, sans-serif]Do aktualizacji Service Pack3 [b][color=#0000FF][url="http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=5b33b5a8-5e76-401f-be08-1e1555d4f3d4"]KLIK[/url][/color][/b] i Internet Explorer8 [color=#0000FF][b][url="http://www.microsoft.com/downloads/pl-pl/details.aspx?FamilyID=341c2ad5-8c3d-4347-8c03-08cdecd8852b"]KLIK[/url][/b][/color]. Instalacja tych aktualizacji jest obowiązkowa. Z silnika IE korzystają miedzy innymi komunikatory (tu upatruję przyczynę wylogowania)[/font][/color][/quote]
I nie bez powodu zasugerowałem Mirandę.
Wszak można ją zmusić do korzystania z silnika IE rozszerzeniem "[font=tahoma, arial, sans-serif]IEView[/font]" domyślnie jednak większość [b]nowych[/b] komunikatorów korzysta z silnika WebKIT
Mówiąc o samym silniku [i](wyprowadź mnie proszę z błędu)[/i] byłem przekonany że jego przeznaczeniem było renderowanie :)

No cóż, ostatecznie moje IQ nie widzi związku - wszystko działa i o to chodziło.

[i]Z niecierpliwością czekam na kolejne cudowne uzdrowienia .. [/i]

:)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote]Squonk - można dopisać użytkownikowi [b] ([url="http://www.forumpc.pl/index.php?showuser=84857"]klaudia9669[/url]) [/b] [i]który prawdopodobnie pisze z twojego komputera[/i][b] [img]public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img][/b] że:[/quote]

Proponuje żebyś skorzystał z pomocy jakiegoś forum psychiatrycznego. Lecz sie chłopie. Zaprawdę powiadam Ci - kładź się na leżankę, nie zwlekaj.
[i]
[quote]Z niecierpliwością czekam na kolejne cudowne uzdrowienia .. [/quote]

[/i]Po co ten sarkazm? Skoro tak dobrze znasz wymagania AQQ, jego wady i zalety, powinieneś wiedzieć, że do prawidłowej pracy wymagana jest wersja IE8. Mogłeś pociągnąć wątek dokładnie i może to ja patrzyłbym, jak dokonujesz cudownych uzdrowień. Nie sądzisz?

Nie mam nic do Mirandy. Dobry komunikator. Wybór należy do autorki tematu. Ja używam WTW[i][i]
[/i][/i]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.