x-kom hosting

(problem)dobra Jakośc Filmów Dvd

marp123
utworzono
utworzono

Witam!

Mam laptopa Fujitsu- Siemens AMILO PRO 3515, gdy chcę oglądać na nim filmy DVD jakość jest FATALNA! Poza tym obraz filmu jest tylko z boku ekranu.

Umieszczam screena

39858f683f41ee77m.jpg

Marooooo
komentarz
komentarz

Ano tak nie powinno być ;/

Spróbuj przeinstalować Kodeki, spróbuj może na innym odtwarzaczu i zobacz jak będzie umieszczony obraz, czy będzie tak jak na twoim screenie czy na cały ekran

Pozdro :)

marp123
komentarz
komentarz

Na wszystkich odtwarzaczach jest tak samo. Używam kodeków K-Lite

tazman
komentarz
komentarz

Odinstaluj kodeki wyczyść rejestr ccleanerem zainstaluj kodeki ze strony www.subedit.prv.pl wraz z programem subedit.

marp123
komentarz
komentarz

Zainstalowałem wyżej wymienione kodeki. Obraz jest już dobry, lecz niestety wystąpił inny problem. Nie można korzystać z menu filmu, a więc nie mogę odpalać dodatków, a przede wszystkim nie mogę włączyć polskiego lektora i napisów.

Prosiłbym więc o jakiś sposób na dobry obraz i działąjące menu.

Gość
komentarz
komentarz

Poszukaj programu PowerDVD. W nim powinieneś mieć wszystko ok.

marp123
komentarz
komentarz

To jest to! Power DVD sprawdził się doskonale. Wielkie dzięki wszystkim którzy starali się mi pomóc. ADIOS

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.