x-kom hosting

Jakie Ramki

reaper
utworzono
utworzono

Witam,

posiadam plyte glowna ASUS P5N-e SLI i 1gb ddr2 512x2 800mhz GEIL i chcialbym dokupic sobie do tego jesce 2gb ramu. Zastanawiam sie na tymi pamieciami OCZ albo tymi PATRIOT i na oku mam jesce te KINGSTON

Bardzo prosze o jakies rady bo nie moge sie zdecydowac. Moze ktos ma cos innego do zaoferowania? MAx moge dac 450 za pamieci, choc ogladam sie tez za tymi OCZ tylko ze ja ogladalem 4 moduly po 1gb i kosztuja na komputroniku 589zl. bylbym sklonny je kupic a swoje GEIL'e sprzedac;] Z gory THX za pomoc.

POZDRO ALL!!

Lisu_09
komentarz
komentarz

Jakiej szybkości masz te Geile ?? Te są dobre i w dość przystępnej cenie. http://allegro.pl/item246630481_ocz_2gb_dd...g_sprawdz_.html

Ps. Twoje linki mi nie działają. :)

reaper
komentarz
komentarz

GEIL 2 x 512 800 mhz CL4

PS. Linki juz dzialaja;]

Lewy12
komentarz
komentarz

Weż geil 2x1gb cl4 800mhz będziesz miał chociasz pewność żę nie będą się gryzły:

http://allegro.pl/item245904349_geil_ddr2_...cl4_4_4_12.html

reaper
komentarz
komentarz

No wlasnie sie gryza ale z plyta glowna;] Gdzies czytalem ze PATRIOTY sa zarabiste jesli chodzi o mieszanie z modulami innej firmy.

intimatelly
komentarz
komentarz

ja bym jednek nie mieszal ze soba Geila z Patriotami u mojego kumpla wogole ze soba nie wspolpracowaly ale to zalezy od ,,szczescia" moze poprostu sprzedaj Geila dokup 2 Gb Patriotow a pozniej jeszcze 1 Gb :D

reaper
komentarz
komentarz

Przygruchalbym sobie te OCZ

luq
komentarz
komentarz

Chodź z tymi Kingstonami sie jeszcze nie spotkałem. To myślę, że najlepsze z tych co podałeś są patrioty. Jednak nie polecam mieszanie RAMu. Dokup po prostu takie same pamięci.

reaper
komentarz
komentarz

Czemu nie mieszac ramu? Jakis konflikt? Wydaje mi sie ze beda sie gryzly dopiero przy podkrecaniu ich.

luq
komentarz
komentarz

Ramy są bardzo kapryśne. Bardzo wiele konfliktów występuje przy ich mieszaniu. Nawet jeśli kupisz kości o identycznych parametrach różniących sie tylko producentem, możesz mieć kłopot.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.