x-kom hosting

Baza MySQL

patryk691
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Mam problem, otoz w phpmyadmin mam dwie bazy danych, jedna baza z hostingu cba, druga z hostingu webd (aktualnie mam na tym hostingu postawiona stronke).
I moj problem polega na tym ze teraz nie moge usunac bazy danych cba, nigdzie nie ma mozliwosci jej usuniecie, jezeli chce usunac komenda wyskakuje mi komunikat ze dostep zablokowany (pisalem do dostawcy serwera ale twierdzi ze mam jedna, w phpmuadmin jest co innego, sa dwie).

Dalbym sobie spokoj z ta baza danych ale wyskakuje mi komunikat na stronie, tej tresci - Unable to establish connection to MySQL 2002 : Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)

Jakby nie bylo blad jest bardzo uciazliwy, bo co drugie odswiezenie strony wyskakuje mi ten wlasnie komunikat. ;)

Licze na Wasza pomoc.

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez patryk691

benkowik
komentarz
komentarz

Dziwne bo ten błąd z tego co wiem, całkowicie likwiduje możliwość połączenia z MySQL. Niemniej jednak jest problem od strony serwera.
Podeślij adminowi screena. Używasz jakiegoś skryptu? Błędy wyświetlają się od momentu przeniesienia na ten serwer bazy czy od pewnego czasu?

patryk691
komentarz
komentarz

1. Podejrzewam ze blad lezy po stronie bazy cba, poniewaz ta baza jest kopletnie pusta (tabele zostaly wykasowane) i byc moze gryzie sie z baza webd ktora jest druga na liscie, z tego co widze w cpanelu moze byc tylko jedna baza a w phpmyadmin sa dwie.

2. Screen polecial do dostawcy do poludnia poniewaz wkurzylem sie odpowiedza ze jest tylko jedna baza (jest ale w cpanelu a w phpmyadmin sa dwie).

3. Nie, nie uzywam zadnego skryptu.

4. Dokladnie, blad powstal jak zostala przeniesiona strona, dodam jeszcze ze jak byla sama baza webd to nie bylo zadnych problemow, problem powstal jak importowalem baze cba ktora i tak mi nie smigala (nie wiem z jakiego powodu) wiec musialem eksportowac takie pliki jak news itp. z bazy cba i imporotwac do bazy webd w ktorej zmienialem lokalizacje plikow.

benkowik
komentarz
komentarz

cba - i wszystko wiadomo :E
Miejmy nadzieję, że administratorzy coś poradzą.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.