x-kom hosting

Sterownik Ekranu Przestał Działać Ale Odzyskał Sprawność

Gizmo55555
utworzono
utworzono

Wiem że był już taki temat ale nie ma na niego odpowiedzi.

Kiedy gram po pewnym czasie gra sie wyłącza i pokazuje sie komunikat "Sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność"a ponizej pisze sterownik nvldk czy coś w tym stylu przestal dzialac.

Teraz doszlo do tego ze windows sam mi sie resetuje.

Mam karte graficzną GeForce 7600 GS z najnowszymi sterownikami z 11 września tego roku ze strony producenta.

Więc nie mówcie mi że to sterowniki bo z nimi kombinowalem wiele razy i nie mowcie mi ze mam sie cieszyc z tego ze sterownik sam sie restartuje bo na XP tego nie było.

Przeinstalował bym sobie na XP ale ta Vista blokuje mi instalke.

Prosze o pomoc

luq
komentarz
komentarz

A czy te sterowniki nie są czasem w wersji beta??

Gość
komentarz
komentarz

Masz problem sprzętowy. Na 90% karta graficzna nie dostaje tyle prądu, co powinna. Albo zasilacz nie wyrabia, albo styki karty są brudne. Przeczyść styki karty graficznej i podłącz zasilanie do niej (dodatkowe). Jak nie pomoże, to spróbuj podmienić zasilacz na inny.

Gizmo55555
komentarz
komentarz

Nic tam nie pisze o wersji beta mam ten komp od lutego 2007 i nic sie nie dzialo z energią wszystko na XP było dobże. Z tego co czytalem na innych forach to bardzo czesty problem wiec to chyba nie sprzet ale sprawdze.wyciagnolem karte graficzna, wyczyscilem wszystko, a zasilacz mam 450 W błąd ciągle wyskakuje

Gość
komentarz
komentarz

U mnie przy takim efekcie padał zasilacz. Jak komp jest nowy, to polecam zanieść go na gwarancję.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.