x-kom hosting

Problem Z Płytą Główną

infect3d
utworzono
utworzono

Witam to mój pierwszy post i niestety od razu z pytaniem ;p

po 1. wydaje mi się, że jest to problem płyty głównej, gdyż nie mogę znaleźć innego logicznego rozwiązania

No to zacznijmy

podczas gry w pare tytułów (Ragnarok Online, bądź Enemy Territory) komputer po prostu umiera ... momentalnie pada, nie zawiesza sie grafika ani nic, zasilanie dalej jest i wszystko, tylko wygląda jakby poprostu ktoś go odciął i tyle. Nie umiem tego wyjaśnić w żaden sposób ani nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania problemu ;p.

Wszystkie sterowniki są oczywiście najnowsze, włącznie z biosem, który też jest aktualny.

Specyfikacja:

ASUS A8V Deluxe

Radeon 9600 pro

512 mb RAM

naprawde nie mam pojęcia co zrobić Oo

dar55
komentarz
komentarz
wygląda jakby poprostu ktoś go odciął

tzn ? obraz jest ale nic nie rusza się , włącznie z myszką i klawiszami ?

tazman
komentarz
komentarz

Jeśli następuje tak jak napisał dar 55 to masz bad sectors na dysku przeskanuj dysk tymi programami

http://www.freedownloadscenter.com/Best/bad-sectors.html

infect3d
komentarz
komentarz

dar55 - nie, poprotu bach czarny ekran, zadnego blue screena, nic czym mozna by sie sugerowac - mimo wszystko przeskanowalem pod katem bad sectorów i zaden program nic nie wykryl

tazman
komentarz
komentarz

Jakiej mocy masz zasilacz możliwe że to jego wina.

Gość
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej to wina zasilacza. Spróbuj kompa odpalić na innym zasilaczu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.