x-kom hosting

Win XP sp3 32 czy win 7?

DEN
utworzono
utworzono

Witam!

Mam taki problem, otóż kupuje nowego kompa przyjdzie on na dniach i wybór systemu który bedzie najlepszy, znajomy mówi ze lepszy bedzie win 7 bo XP obsłuży mi tylko jeden rdzeń

tutaj parametry kompa:

AMD Phenom II X4 955 Black Edit /3.2GHz, 125W, AM3, BOX, rev. C3/
Asus M5A87 /AMD 870, AM3+/
Geil 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 Value
Gigabyte GeForce with CUDA GTX 560 WINDFORCEx2 1GB DVI&HDMI (PCI-E) (GV-N56GOC-1GI)
Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3
LG GH22NS50 SATA SecurDisc
Fractcal design integra 500W
SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

Komp ma być do gier w sumie, jeżeli bedzie do gier to do pracy również da rade :).

Gość
komentarz
komentarz

Do tego sprzętu będzie lepszy Windows 7 ale 64bit, bo obsłuży te 4GB. Windows XP 32bit obsługuje 2 rdzenie ale tylko 3,25GB ram.

DEN
komentarz
komentarz (edytowane)

a czy gry typu counter-strike i nowsze pójdą mi bez problemu ?

mrowka10
komentarz
komentarz

Tak.

adrianoxx43210
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='MachineXM' date='13 lipiec 2011 - 17:43' timestamp='1310575512' post='1299583']
a czy gry typu counter-strike i nowsze pójdą mi bez problemu ?
[/quote]

[b]Cs ma kilkanaście lat to pójdzie bez problemu[/b]

WireBoot
komentarz
komentarz

Windows XP to już przeszłośc. Korzystanie z niego jest z punktu widzenia bezpieczeństwa zbyt ryzykowne. Co bedzie, gdy za 2,3 lata microsoft przestanie wydawać łatki na ten system, a spora większośc użytkowników będzie nadal z niego korzystać? :)
Od siebie polecę windows 7 64bit.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.