x-kom hosting

Dfi Infinity Czy Asus M2n?

jacdaj
utworzono
utworzono

witam ponownie

pomęcze Was jeszcze:

Powoli i nieuchronnie zbliża się czas kupna nowego komputera- mam już listę części teraz szukałem sklepów.

Ponieważ mam nadzieję na podkręcenie procka - myślałem kupić płytę do OC:

DFI INFinity NF ULTRAII-M2

ale ostatnio znikła z allegro a i w sklepach ciężko znaleźć :(

ktoś kiedyś polecał mi płytę

ASUS M2N nForce43D SocketAM2

i teraz nie wiem która lepsza... bo DFI wygląda ciekawie ale trudno dostępne, natomiast tego ASUSa całkiem nie znam ale za to jest w sklepie w krakowie więc mogę sobie jechać i kupić nie bawiąc się w wysyłkę...

Poradzicie którą wybrać?

A może nic z tych 2 co dałem tylko jakąś inną?

demarco
komentarz
komentarz

Oczywiście, że DFI.

Jest to dużo lepsza płyta gł. - najlepsza pod am2

tazman
komentarz
komentarz

Moje zdanie przedstawił demarco najlepsze płyty pod AMD tylko z DFI, niesamowite możliwości oc, nadto taki zasób możliwości zmiany napięć współczynników że asus jest tylko w stanie pozadrościć

jacdaj
komentarz
komentarz

ok dzięki - mam tylko nadzieję że za 2 tygodnie nie zniknie całkiem ze sklepów :)

tazman
komentarz
komentarz

Raczej się na to nie zanosi, pamietaj że DFI to max overclock , nie ma porównania jeśli chodzi o rozbudowany bios, musisz się przyzwyczaić że DFI to king w tej dziedzinie nie asus.,

jacdaj
komentarz
komentarz

kolejne ciężkie (jak dla mnie) pytanie:

czym się różnią płyty i ktora lepsza:

DFI INFinity. NF ULTRAII-M2

http://eu.dfi.com.tw/Product/xx_product_sp...ITY&SITE=PL

DFI INFinity. NF SLI-M2/G

http://eu.dfi.com.tw/Product/xx_product_sp...ITY&SITE=PL

tak na mój prosty rozum wyglądają identycznie pozatym że ta druga ma SLI a ta pierwsza nie (ale ja NIE mam zamiaru używać SLI)

Chciałem kupić (jak już pisałem) tą pierwszą ale nie widać jej w sklepach, jest natomiast ta druga SLI.

na stronie DFI różnią się tylko czipsetem:

NVIDIA nForce4 Ultra

NVIDIA nForce4 SLI

Pytanie. Czy jak kupie SLI to będzie OK czy coś stracę?

demarco
komentarz
komentarz
tak na mój prosty rozum wyglądają identycznie pozatym że ta druga ma SLI a ta pierwsza nie

dobrze myślisz

Czy jak kupie SLI to będzie OK czy coś stracę?

nie, możliwosci te same

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.