x-kom hosting

Problem Z Podłączonym Telewizorem

DarkGaret
utworzono
utworzono

Witam. No spotkałem się z dość dziwnym problemem. Otóż mam kartę graficzną z wyjściem SVHS i chciałem podłączyć komputer do tv. Kupiłem kabel SVHS-Euro (ponieważ innego nie było w sklepie :P). No i podłączam. Niby wszystko cacy ale patrzę na tv a na ekranie tylko latające coś. Niby to obraz bo jak są jakieś zmiany na kompie to można sie dopatrzeć również zmian na ekranie tv. No i nie wiem czy trzeba to jakoś ustawić czy cóś?

Bamu
komentarz
komentarz

Jeśli kabel jest tani i złej jakości bardzo możliwe ze to są właśnie zakłócenia spowodowane jakością kabla

DarkGaret
komentarz
komentarz

No dobra jedna teoria już jest... czy ktoś ma jeszcze jakieś?

Gość
komentarz
komentarz

Z tymi kablami bywało różnie, jeden kabel współpracował poprawnie z kartami ATI, a z NVidia nie, albo odwrotnie. Proponuję poszukać kogoś, kto ma innej firmy kartę graficzną i sprawdzić u niego ten przewód.

DarkGaret
komentarz
komentarz

Znaczy sprawdzałem kabel jeszcze na GeForce 4 MMX i było to samo... a moze trzeba poprostu ustawić jakos tv?

Gość
komentarz
komentarz

A teraz masz kartę graficzną jakiej firmy? (jaką)

DarkGaret
komentarz
komentarz

Radeon 9000 Pro

Gość
komentarz
komentarz

Może ten przewód jest do d...? Albo na jednej, albo na drugiej powinieneś mieć obraz. Jeżeli we właściwościach obrazu włączyłeś TV i ustawiłeś system na PAL-D/K i tryb clone, to przy sprawnym przewodzie powinieneś mieć obraz. A i jeszcze źródło sygnału na SVHS i w telewizorze na AV (1/2) w zależności od ilości gniazd EURO i do którego jest to podpięte.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.