x-kom hosting

Przy myszce Logitech G500 pisze : trwałość 8000000 kliknięć ile gracze dziennie klikają myszką?

Gość
utworzono
utworzono

Ile gracze w ciągu 1 godziny klikają myszką a ile przez godzine (srednio) czy da sie to jakos sprawdzic
interesuje mnie to poniewaz w myszce G500 wypisana jest trwałość 8,000,000 klikniec nie wiem czy to duzo?

Corrano
komentarz
komentarz

W dniu 11 Czerwca 2009 (2 lata temu) zainstalowałem sobie program który zlicza kliknięcia myszy i klawiatury, na dzień dzisiejszy mam 2,238,203 kliknięć myszą a nawet sporo grałem w CS-a i jakieś tam inne MMORPG. Więc wydaje mi się że te 8mln na długo Ci wystarczy :D

Gość
komentarz
komentarz

a mniej wiecej ile godzin dziennie grasz

Corrano
komentarz
komentarz

A to bywało różnie, no ale tak jak przeważnie jakaś gra wciągnie to te kilka godzin trzeba przy niej spędzić a jeśli to MMORPG to już w ogóle... Nie wiem czy warto patrzeć na taką trwałość pod względem kliknięć, bo chyba jest już większe prawdopodobieństwo że ci się ta myszka uszkodzi w jakiś inny sposób :)

Gość
komentarz
komentarz

aha a ile km przebyłes na myszce pisze ze trwalosc stopek wynosi 250km

MrSkret
komentarz
komentarz (edytowane)

ja przeleciałem myszką 80km w pół roku, przy ~1,5h grania dziennie i sporym czasie przeglądania internetu, ale stopki można zawsze wymienić :]
kliknięcia na ~4-5 lat pewnie, to zależy od czasu używania i też od tego jak mocno znęcasz się nad przyciskami :D

Gość
komentarz
komentarz

no to malo km zrobiles ja w ciagu jednego dnia (wakacji) zrobilem 5km

airdamien23
komentarz
komentarz

jaki program zlicza kliknięcia myszy i klawiatury?
Bardzo proszę o podanie programu ?

Gość
komentarz
komentarz

winometer chwytliwa nazwa tylko ja mam wersje nie do zainstalowania (samemu trzeba uruchamiac)

airdamien23
komentarz
komentarz (edytowane)

dzięki ;-)
a może są jakieś inne ? bo ja mam 2 myszki i chyba liczy w obu naraz wszystko a nie oddzielnie każdą myszkę ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

oj ja nie korzystam z 2 myszek na raz wiec nie wiem musisz wyprobowac moze dziala a innych programow niestety nie znam

edit znalazlem tez taki :whatpulse ale jest gorszy niz wino meter no i przebyta odleglosc podana w milach niestety
jeszcze jeden edit jeszcze lepszy program http://www.loading.pl/download.php?k=sprzet/pozostale&id=58 myszometr i po polsku ale nie mierzy obrotów kulki na myszce sam porownaj
program ten zostal zrobiony przez polaka banalne uzytkowanie nie wiem tylko ile ramu bierze pewnie malo

Corrano
komentarz
komentarz

To że WhatPulse podaje w milach to jest nic bo można to zmienić w ustawieniach na metry albo kilometry, właśnie tego programu używam i nawet się nie orientuje czy jest jakoś wyjątkowo dobry..po prostu liczy i to jest ważne xD

DawidG3
komentarz
komentarz

KalendarzXP liczy kliknięcia i kilometry

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.