x-kom hosting

Jak Mogę Sprawdzić, Jakiego Typu Mam Pamięć?

jakmutam
utworzono
utworzono

Hej!

Podobno są dwa typy pamięci RAM, których nie można "mieszać" ze sobą. Jak mogę sprawdzić jaki typ mam ja (kupiłem używany komputer), jeśli chcę sobie dokupić dod. pamięć? Mam 128 MB RAMu, no i jest to trochę mało - przynajmniej sądząc po wymaganiach różnych programów.

Jeden znajomy grzebał mi w kompie, ale nie umiał powiedzieć, jakiego typu mam tą swoją pamięć RAM... :/

I czy niedobór pamięci RAM może być przyczyną, że komputer mi się co kilka minut "przywiesza" podczas przeglądania internetu, na kilkadziesiąt czasem sekund? Irytuje mnie to potwornie, a zaczął się tak "przywieszać" właśnie po zainstalowaniu nowszej wersji Internet Explorera. :/

Pozdro!

arcix
komentarz
komentarz

Programem CPU-Z

kwachu1992
komentarz
komentarz
I czy niedobór pamięci RAM może być przyczyną, że komputer mi się co kilka minut "przywiesza" podczas przeglądania internetu, na kilkadziesiąt czasem sekund? Irytuje mnie to potwornie, a zaczął się tak "przywieszać" właśnie po zainstalowaniu nowszej wersji Internet Explorera. :/

podaj konfiguracje kompa razem z zasilka.

Przemek
komentarz
komentarz
I czy niedobór pamięci RAM może być przyczyną, że komputer mi się co kilka minut "przywiesza" podczas przeglądania internetu, na kilkadziesiąt czasem sekund? Irytuje mnie to potwornie, a zaczął się tak "przywieszać" właśnie po zainstalowaniu nowszej wersji Internet Explorera. :/

A sterowniki wszystkie masz zainstalowane?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.